16 Μαρ

Ψυκτικός - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από ιδιωτική κλινική στην Αθήνα, ζητείται: Ψυκτικός Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες όπως υποδεικνύονται από τον υπεύθυνο τεχνικής υπηρεσίας της κλινικής Χρησιμοποιεί καταλλήλως τον απαιτούμενο εξοπλισμό της κλινικής και πραγματοποιεί τις διαδικασίες συντήρησης...

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος , η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για τον τομέα Field Service Technicians (για την Αθήνα) Technology

24 Μαρ

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στην Αττική Ψυκτικό /

23 Μαρ

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για τον τομέα Field Service Technicians (για την Αθήνα) Technology

22 Μαρ
Πανελλήνια [Μεγάλος Εκπαιδευτικός Οργανισμός]

Μεγάλος Εκπαιδευτικός Οργανισμός ζητά Βοηθό Λογιστή για εταιρία του ομίλου του στο κέντρο της Αθήνας: Περιγραφή θέσης: Καταχώρηση παραστατικών, εξόδων και πληρωμών προμηθευτών στο λογιστικό πρόγραμμα Διαχείριση και υπολογισμό μισθοδοσίας υπαλλήλων και εκπαιδευτικών Οικονομική

22 Μαρ
Πανελλήνια [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη, και τη Ρόδο αναζητά να καλύψει για την ξενοδοχειακή μονάδα Electra Metropolis ***** στην Αθήνα τη θέση: Καμαριέρας (κωδικός θέσης: ΚΑ) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο ή εταιρεία