16 Μαρ

Ψυκτικός - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από ιδιωτική κλινική στην Αθήνα, ζητείται: Ψυκτικός Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες όπως υποδεικνύονται από τον υπεύθυνο τεχνικής υπηρεσίας της κλινικής Χρησιμοποιεί καταλλήλως τον απαιτούμενο εξοπλισμό της κλινικής και πραγματοποιεί τις διαδικασίες συντήρησης...

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία λιανεμπορίου]

Μεγάλη εταιρία λιανεμπορίου αναζητά Αρχιτεχνίτη Ψυκτικό ή Εργοδηγό Ψυκτικό Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτοι Τεχνικού Λυκείου, ΙΕΚ ή επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα ψυκτικού ΠΕΙ (πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας) σε ισχύ Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου σε ισχύ (προαιρετικό) Άδεια

13 Δεκ
Πανελλήνια [NOVELTY HOTELS]

Η εταιρία Novelty Hotels, μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρία στον ξενοδοχειακό κλάδο αναζητά Υπάλληλο Κρατήσεων για το γραφείο της στην Αθήνα, πλήρους απασχόλησης για το διάστημα Φεβρουαρίου – Οκτωβρίου με προοπτική παράτασης συνεργασίας. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε θέση κρατήσεων

13 Δεκ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας ζητά να προσλάβει Καθηγητή / Καθηγήτρια Μαθημάτων Φυσικοθεραπείας (κωδικός θέσης: Physio19) για διδασκαλία στην ελληνική και αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Φυσικοθεραπείας και συναφής μεταπτυχιακός τίτλος

13 Δεκ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Social Sellers (Full Time – Aθήνα) Θέλεις να γίνεις μέλος μιας νέας ομάδας, γεμάτης όρεξη και ενθουσιασμό; Είναι πρόκληση για σένα να εργάζεσαι και παράλληλα να αλληλεπιδράς με το δίκτυο επαφών σου; Αν ναι, στείλε μας το βιογραφικό σου τώρα και νιώσε τον παλμό! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας

13 Δεκ
Πανελλήνια [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Η εταιρία Αqua Ηotels AXTE με έδρα την Αθήνα, ζητεί για μόνιμη εργασία: Social Media Specialist Καθήκοντα: Καθημερινή επίβλεψη και διαχείριση των social media accounts Σχεδιασμός του περιεχομένου προς δημοσίευση στις online πλατφόρμες καθώς διαχείρισή τους Προγραμματισμός και εκτέλεση πλάνου δημοσίευσης περιεχομένου στα