16 Μαρ

ΚΟΠΤΗΣ/ΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΗΤΑΙ ΚΟΠΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ
email : info@fioretti.com.gr
τηλ:2310528006
ωρες επικοινωνίας: 9-17

Telephone
FIORETTI AE

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Οκτ
Θεσσαλονίκη

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727 (ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 18.00-20.00.

19 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Διαφημιστική Εταιρεία]

Γι' αυτό το λόγο, αναζητά 5 άτομα, ηλικίας 20-31 ετών, για τη στελέχωση των γραφείων της στη Θεσσαλονίκη, με σκοπό τη μόνιμη συνεργασία, που θα έχουν τα παρακάτω καθήκοντα: • Εξυπηρέτηση Πελατών • Συντονισμός Διαφημιστικών Καμπανιών • Ανάπτυξη Πωλήσεων • Εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού Η εταιρεία προσφέρει: • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών • Σύγχρονο περιβάλλον • Συνεχής και καθημερινή εκπαίδευση • Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη...

... εταιρεία

Απαραίτητες ικανότητες:
• Οργανωτικές ικανότητες
• Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
• Διαθέισιμότητα για άμεσο ξεκίνημα

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν:
• Απολυτήριο Λυκείου
• Πτυχίο Ανώτατης Σχολής(Επιθυμητό)
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας ( γραπτό και προφορικό λόγο)
• Ηλικία έως 31 ετών

Οι άμεσα ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι, παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα προς αξιολόγηση στo email: recruiting@elevenmarketing.gr

Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι άμεσα διαθέσιμοι
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας

Tags:

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LINK]

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/τρια - Φοροτεχνικό. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Τήρηση απλογραφικών βιβλίων Ίδρυση -

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Η εταιρία Οxford Company ΑΒΕΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο της ένδυσης και υπόδησης με έδρα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητεί: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Εμπειρία 5 τουλάχιστον ετών σε λογιστήριο με διπλογραφικό σύστημα Επαρκής γνώση χειρισμού του Microsoft Excel Εκπληρωμένες

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Taxiarchis Construct]

Ζητούνται από εταιρία κατασκευής μεταλλικών κτιρίων ηλεκτροσυγκολλητές, μονταδόροι, και ανεγέρτες. Εμπειρία στο χώρο του μεταλλικού κτιρίου θα εκτιμηθεί. Αποστείλατε το βιογραφικό σας στο polyedrosike@gmail.com