16 Μαρ

ΚΟΠΤΗΣ/ΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΗΤΑΙ ΚΟΠΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ
email : info@fioretti.com.gr
τηλ:2310528006
ωρες επικοινωνίας: 9-17

Telephone
FIORETTI AE

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [LINK]

Λογιστής/τρια - Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της λογιστή/τρια – στέλεχος μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [C SOLUTIONS ΑΕ]

Η εταιρία C Solutions A.E. ζητά Λογίστρια Προσόντα: Πτυχιούχος ΑΕΙ Τουλάχιστον 10ετής προυπηρεσία Απαιτούμενες γνώσεις: Γενικής λογιστικής, μισθοδοσίας, φορολογικής και εργατικής νομοθεσίας Αγγλικά σε επίπεδο Lower Οι υποψήφιες πρέπει να έχουν άδεια λογιστή Α’ τάξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

15 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Διαφημιστική Εταιρεία]

Από αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο των υπηρεσιών ζητείται νέος/ νέα, 20-32 ετών, για το τμήμα πωλήσεων.Γνώση Αγγλικών, ευχέρεια στις πωλήσεις, επικοινωνιακές ικανότητες, προϋπηρεσία επιθυμητή. Επιθυμητή πανεπιστημιακή εκπαίδευση. Βιογραφικά στο info@respectadv.gr, Θεσσαλονίκη

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει σε περιοχή στην

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Tηλεφωνικών Πωλήσεων – Καλαμαριά Η εταιρία Spark, επίσημος συνεργάτης της Wind, στο πλαίσιο επέκτασής της αναζητά προσωπικό για το τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων. Τα γραφεία βρίσκονται στην Καλαμαριά. Η εργασία αφορά πενθήμερη 6ωρη απασχόληση. Τα άτομα που αναζητούμε πρέπει να πληρούν τα