16 Μαρ

έμπειρα ατομα για κρεπερι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρεπα
Αρμοδιόεμπειρτητες: εμπειρα
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρα
Επιθυμητά Προσόντα:όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μόνιμη θέση μισθος ασφάλεια

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Θεσσαλονίκη [μαρια γρηγοριάδου]

Άτομα άνω των 22 ζητούνται για προώθηση -παρουσίαση βιβλίων ,καρτών ,εντύπων .Ευέλικτο ωράριο .Πολλά κέρδη.Πληρωμή κάθε μέρα.Τηλ 6987056500-2314310702

17 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ 1000ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

16 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Pharmacy 128]

Ζητούνται Άτομα για Εργασία σε e-shop Φαρμακείου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσφέρουμε: πλήρη απασχόληση και ένσημα, εκπαίδευση και bonus επί των πωλήσεων. Προϋπηρεσία και πτυχία δεν είναι απαραίτητα. Το μόνο που ζητάμε είναι καλή διάθεση, ανοιχτό μυαλό και επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη! [Για

05 Απρ
Θεσσαλονίκη [Aperito]

Ζητούνται άτομα για Service και Bar σε Bar Restaurant στην Αρετσού τηλ.επικοινωνίας: 2310 442085

05 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στην οδό Αγίας Σοφίας 40, στη Θεσσαλονίκη, ζητά άτομα 20 έως 35 ετών για τη θέση του delivery. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 2310 279959.