23 Απρ

έμπειρα ατομα για κρεπερι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρεπα
Αρμοδιόεμπειρτητες: εμπειρα
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρα
Επιθυμητά Προσόντα:όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μόνιμη θέση μισθος ασφάλεια για το πευκοχωρι χαλκιδικης προσφέρεται μισθος διαμονη τηλ 6955419334

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Θεσσαλονίκη [crescendo]

κρεπιερισα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρια Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει:30

22 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

"Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι"

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Back Οffice σε νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Καταχώριση αιτήσεων Αποστολή συμβολαίων Eπικοινωνία με εταιρία courier Επικοινωνία με πελάτες Γραμματειακή υποστήριξη Απαιτούμενα

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [μαρια γρηγοριαδου]

ΑΤΟΜΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 30 ΕΤΩΝ ΕΜΠΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ. ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟ.ΕΛΕΘΕΡΟ ΩΡΑΡΙΟ . ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΔΗ.ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6987056500 EMAIL:lefleuraggelia01@gmail.com

28 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Pharmacy 128]

Ζητούνται Άτομα για Εργασία σε e-shop Φαρμακείου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσφέρουμε: πλήρη απασχόληση και ένσημα, εκπαίδευση και bonus επί των πωλήσεων. Προϋπηρεσία και πτυχία δεν είναι απαραίτητα. Το μόνο που ζητάμε είναι καλή διάθεση, ανοιχτό μυαλό και επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη! [Για