23 Απρ

έμπειρα ατομα για κρεπερι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρεπα
Αρμοδιόεμπειρτητες: εμπειρα
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρα
Επιθυμητά Προσόντα:όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μόνιμη θέση μισθος ασφάλεια για το πευκοχωρι χαλκιδικης προσφέρεται μισθος διαμονη τηλ 6955419334

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [PATAFRITAS SA]

Ζητούνται κοπέλες έως 30 ετών για εργασία σε κατάστημα εστίασης του εμπορικού κέντρου "Μediterranean Cosmos", στη Θεσσαλονίκη. Επιθυμητά Προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί ιδιαίτερα υπόψη. Η εταιρία προσφέρει:Μισθός & Ασφάλιση

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

"Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι"

24 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Pharmacy 128]

Ζητούνται Άτομα για Εργασία σε e-shop Φαρμακείου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσφέρουμε: πλήρη απασχόληση και ένσημα, εκπαίδευση και bonus επί των πωλήσεων. Προϋπηρεσία και πτυχία δεν είναι απαραίτητα. Το μόνο που ζητάμε είναι καλή διάθεση, ανοιχτό μυαλό και επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη! [Για

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College, το πρώτο ιδιωτικό αγγλόφωνο κολέγιο στην Ελλάδα από το 1977, ζητεί να προσλάβει για το παράρτημα της Θεσσαλονίκης Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο Business School Κωδικός θέσης: BUS19 Συνοπτική περιγραφή: Η εύρυθμη εκπαιδευτική λειτουργία των προγραμμάτων ευθύνης του / της, ο συντονισμός φοιτητών και

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DRC GREECE]

Protection Team Leader - National Contract Introduction The Danish Refugee Council assists refugees and internally displaced persons across the globe: we provide emergency aid, fight for their rights, and strengthen their opportunity for a brighter future.We work in conflict-affected areas, along the displacement routes, and in the countries where refugees settle.In cooperation with local communities, we strive for responsible and sustainable solutions.We work...

... toward successful integration and – whenever possible – for the fulfillment of the wish to return home. The