16 Μαρ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΦΑΓΗΤΟΥ - DELIVERAS - ΠΑΚΕΤΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας φαγητού
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει δικό του μηχανάκι
Επιθυμητά Προσόντα: Φιλικός, με θέληση για εργασία
Περιοχή: Ελευθέριο Κορδελιό
Email επικοινωνίας: perrosemmanouil@gmail.com

Εμμανουήλ Π

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗΤΑ ΠΡΟΣΩΝΤΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ. ΤΗΛ: 6980957462

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day ]

Delivery -Διανομέας-Πακετας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [δεσποινα]

διανομεας Αρμοδιότητες: διανομη πιτσας Απαραίτητα Προσόντα: ευγενικος στους πελατες Επιθυμητά Προσόντα: συνεργασιμος και ευγενικος Η εταιρία προσφέρει: 4ημερη 6ωρης απασχολησης

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρoς εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 16 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Διανομέα για την περιοχή του κέντρου. Προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση