16 Μαρ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΦΑΓΗΤΟΥ - DELIVERAS - ΠΑΚΕΤΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας φαγητού
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει δικό του μηχανάκι
Επιθυμητά Προσόντα: Φιλικός, με θέληση για εργασία
Περιοχή: Ελευθέριο Κορδελιό
Email επικοινωνίας: perrosemmanouil@gmail.com

Εμμανουήλ Π

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΤΟΨΗΣ ΑΕ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΡΕΤΖΙΚΙ-ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΖΗΤΑ ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΗΛΙΚΙΑΣ 20-35 ΚΑΤΟΧΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2310675675 ΣΕ ΩΡΕΣ 13.00-17.00ΜΜ

12 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

Ζητείται έμπειρο άτομο για πακέτο (διανομέας) σε πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη. Επικοινωνία: 6977881873

08 Ιαν
Θεσσαλονίκη [PATAFRITAS SA]

Ζητείται υποψήφιος για την κάλυψη της θέσης του Delivery / πακετάς σε ψητοπωλείο, το οποίο βρίσκεται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

07 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day]

Delivery -Διανομέας-Πακετας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα και δικό του μηχανάκι. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Υπάρχει θέση για πλήρης απασχόληση και για ημιαπασχόληση. Ευέλικτα ωράρια.

20 Δεκ
Θεσσαλονίκη [giannhs]

Ζητείται Διανομέας-Πακετάς από κατάστημα εστίασης στη Δυτική Θεσσαλονίκη Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο: 2310 706.600