16 Μαρ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΦΑΓΗΤΟΥ - DELIVERAS - ΠΑΚΕΤΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας φαγητού
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει δικό του μηχανάκι
Επιθυμητά Προσόντα: Φιλικός, με θέληση για εργασία
Περιοχή: Ελευθέριο Κορδελιό
Email επικοινωνίας: perrosemmanouil@gmail.com

Εμμανουήλ Π

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [PARTS CLEAN]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΔΙΠΛΩΜΑ ADR, 30 ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ + ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ +BONUS

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΣΟΥΒΛΑΡΧΟΣ]

Διανομεας με δικο του μηχανακι ζητειται για καταστημα με σουβλες στον ευοσμο Αρμοδιότητες: διανομη παραγγελιων στον χωρο του πελατη Απαραίτητα Προσόντα: διπλωμα για μηχανακι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικο μισθο και ασφαλεια

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Αιτήσεων-Βιογραφικά Ψητοπωλείο-Γυράδικο στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης ζητά για άμεση πρόσληψη: 1 Διανομέα με δικό του δίκυκλο. 1 κόφτης με εμπειρία 1 τυλιχτής με εμπειρία Μισθός, ασφάλιση, δώρα, επιδόματα. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

01 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΡΙΓΑΝΑΤΟ]

Ζητούνται άτομα για ψήσιμο τυλιγμα και πακέτο για γυροπωλειο στη Πολίχνη Δυτική Θεσσαλονίκη τηλ.επικοινωνιας 2310 600440 6981600444

24 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Μikel]

Ζητείται άτομο για τη θέση του ντελίβερι στο κατάστημα Mikel Περαίας. Απαραίτητη προυπόθεση : Να έχει δικό του μηχανάκι. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 694 9319532