16 Μαρ

Ζητούνται Σερβιτόρες με προυπηρεσία απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Σερβιτόρες απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής για την καλοκαιρινή περίοδο για πλήρη απασχόληση,
Απαραίτητα προσόντα: Προυπηρεσία, Αγγλικά, Κοινωνικότητα, Ευγένεια, Διάθεση και Όρεξη για δουλεια
Προαιρετικά προσόντα: Γερμανικά, Θα προσμετρηθεί θετικά τυχόν διαμονή στις γύρω περιοχές!
Προσφέρονται: ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση, διατροφή και διαμονή, άριστο εργασιακό περιβάλλον, δυνατότητες εξέλιξης
Στείλτε το βιογραφικό σας με Φωτογραφία στο¨: Cocones-BeachBar@hotmail.com.

Cocones Beach Bar

An -all Day & Night- Cocktail Beach Bar in Polichrono Chalkidiki, Greece. Enjoy exotic Cocktails and Food with summer Music in a tropical environment.

Σχετικες Αγγελιες

04 Απρ
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel 5* και Potidea Palace Hotel 4* στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν 2018 ζητά να προσλάβει: Άτομα για Service Pool Bar / Beach Bar (PWSHPP - SerPBBar) Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε πολυτελή ξενοδοχεία 4* ή 5* Απόφοιτοι σχολής

10 Απρ
Πανελλήνια [Αλέξανδρος Palace ]

Tο ξενοδοχείο 5* Alexandros Palace Hotel Suites στην Ουρανούπολη Χαλκιδικής επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 Σερβιτόρους/ες Restaurants Bars Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας Ευχάριστη προσωπικότητα και πνεύμα

30 Μαρ
Σκιάθος [Γ. Βαγγέλης]

Ζητείται άτομο για beach bar ξενοδοχείου για την θερινή περίοδο στη Σκιάθο. Είδος Εργασίας: Προσωρινός Τοποθεσία Θέσης Εργασίας: * Σκιάθος, Θεσσαλία

30 Μαρ
Δήμος Κασσάνδρας [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει προσωπικό για το Service του Beach Bar κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία στο service ή/και σε αντίστοιχη θέση σε beach bar θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών, γνώση δεύτερης ξένης

30 Μαρ
Δήμος Σκιάθου [TENA A.T.E.B.E.]

Το Elivi Hotels είναι μία νέα ξενοδοχειακή μονάδα πολυτελείας που βρίσκεται στο νησί της Σκιάθου και σκοπός του είναι να δημιουργήσει αξέχαστες εμπειρίες 5 αστέρων. Εμπνευσμένο από τη μοναδική φύση και την κληρονομιά της περιοχής, τη γνωστή ελληνική φιλοξενία, κύριος στόχος μας είναι να προσφέρουμε