16 Μαρ

Ζητούνται Σερβιτόρες με προυπηρεσία απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Σερβιτόρες απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής για την καλοκαιρινή περίοδο για πλήρη απασχόληση,
Απαραίτητα προσόντα: Προυπηρεσία, Αγγλικά, Κοινωνικότητα, Ευγένεια, Διάθεση και Όρεξη για δουλεια
Προαιρετικά προσόντα: Γερμανικά, Θα προσμετρηθεί θετικά τυχόν διαμονή στις γύρω περιοχές!
Προσφέρονται: ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση, διατροφή και διαμονή, άριστο εργασιακό περιβάλλον, δυνατότητες εξέλιξης
Στείλτε το βιογραφικό σας με Φωτογραφία στο¨: Cocones-BeachBar@hotmail.com.

Cocones Beach Bar

An -all Day & Night- Cocktail Beach Bar in Polichrono Chalkidiki, Greece. Enjoy exotic Cocktails and Food with summer Music in a tropical environment.

Σχετικες Αγγελιες

08 Δεκ
Πανελλήνια [Asterias Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα αναζητά Σερβιτόρους/ες για το Levels Beach Bar κατά τη νέα τουριστική σεζόν, που ξεκινά στις 23 Μαρτίου 2019. Η σεζόν αφορά συμβόλαιο 8 μηνών (μέχρι 20-25 Νοεμβρίου). Το πακέτο μπορεί να περιλαμβάνει διαμονή, διατροφή και δωρεάν wi-fi στον χώρο διαμονής. Προσόντα: Απαραίτητη η

30 Νοε
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων ) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων), στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν, αναζητά να προσλάβει: Άτομα για Service Pool Bar / Beach Bar (PWSHPP - SerPBBar) Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε πολυτελή ξενοδοχεία 4 ή 5

23 Νοε
Δήμος Πολύγυρου [BLUE LAGOON PRINCESS]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων TUI Family Life Blue Lagoon Princess (Καλύβες Χαλκιδικής), μέλος του Blue Lagoon Group, δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη των παρακάτω θέσεων: Σερβιτόρος /α Bar (PRIBARWA1) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη

23 Νοε

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων TUI Sensimar Blue Lagoon Palace (Καλύβες Χαλκιδικής), μέλος του Blue Lagoon Group, δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη των παρακάτω θέσεων: Σερβιτόρος/α Bar (PALBARWA1) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου (Πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2

23 Νοε

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων TUI Sensimar Blue Lagoon Palace (Καλύβες Χαλκιδικής), μέλος του Blue Lagoon Group, δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη των παρακάτω θέσεων: Βοηθοί Σερβιτόρου (Τμήμα Bar) (PALBARWB1) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη