16 Μαρ

Ζητούνται Σερβιτόρες με προυπηρεσία απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Σερβιτόρες απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής για την καλοκαιρινή περίοδο για πλήρη απασχόληση,
Απαραίτητα προσόντα: Προυπηρεσία, Αγγλικά, Κοινωνικότητα, Ευγένεια, Διάθεση και Όρεξη για δουλεια
Προαιρετικά προσόντα: Γερμανικά, Θα προσμετρηθεί θετικά τυχόν διαμονή στις γύρω περιοχές!
Προσφέρονται: ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση, διατροφή και διαμονή, άριστο εργασιακό περιβάλλον, δυνατότητες εξέλιξης
Στείλτε το βιογραφικό σας με Φωτογραφία στο¨: Cocones-BeachBar@hotmail.com.

Cocones Beach Bar

An -all Day & Night- Cocktail Beach Bar in Polichrono Chalkidiki, Greece. Enjoy exotic Cocktails and Food with summer Music in a tropical environment.

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018 και συγκεκριμένα για την περίοδο Ιουνίου-Αυγούστου Beach Service (Σερβιτόρο Beach Bar) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και

17 Ιουλ
Κατερίνη [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για δωρεάν υποβολή αιτήσεων-βιογραφικών Ζητείται σερβιτόρα/ος,για πλήρη απασχόληση σε beach bar στους Νέους Πόρους, Πιερία ΆΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ για τη θερινή σεζόν. Προϋπηρεσία απαραίτητη και γνώση αγγλικών Από 20 έως 30 ετών. Δεν παρέχεται διαμονή. Παρέχονται: Μισθός, Ασφάλιση,Δώρα,Επιδόματα,Διατροφή, Tips Επικοινωνία: Δε-Πα 08:00-16:00 Τηλ: 2381100600 hr@mandynamic.gr

10 Ιουλ
Νικήτη [ManDynamic]

Σερβιτόροι-ες, cafe-Beach Bar,Νικήτη,Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσία,μέχρι 30 ετών, δεκτά και ζευγάρια Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή, διατροφή, μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

05 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

3 Σερβιτόροι-ες, 1 Τεχνίτη κρέπας - βοηθό κουζίνας,cafe-Beach Bar,Νικήτη,Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτος πάνω σε σέρβις Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, Ασφάλιση, Επιδόματα, Δώρα, Διαμονή, Διατροφή

05 Ιουλ

Σερβιτόροι-ες, cafe-Beach Bar,Σάρτη,Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: από 18-32 ετών, τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε σέρβις Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή, ασφάλιση,μισθό, επιδόματα, δώρα