16 Μαρ

Ζητούνται Σερβιτόρες με προυπηρεσία απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Σερβιτόρες απο το Cocones Beach Bar στο Πολύχρονο Χαλκιδικής για την καλοκαιρινή περίοδο για πλήρη απασχόληση,
Απαραίτητα προσόντα: Προυπηρεσία, Αγγλικά, Κοινωνικότητα, Ευγένεια, Διάθεση και Όρεξη για δουλεια
Προαιρετικά προσόντα: Γερμανικά, Θα προσμετρηθεί θετικά τυχόν διαμονή στις γύρω περιοχές!
Προσφέρονται: ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση, διατροφή και διαμονή, άριστο εργασιακό περιβάλλον, δυνατότητες εξέλιξης
Στείλτε το βιογραφικό σας με Φωτογραφία στο¨: Cocones-BeachBar@hotmail.com.

Cocones Beach Bar

An -all Day & Night- Cocktail Beach Bar in Polichrono Chalkidiki, Greece. Enjoy exotic Cocktails and Food with summer Music in a tropical environment.

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018 και συγκεκριμένα για την περίοδο Ιουνίου-Αυγούστου Beach Service (Σερβιτόρο Beach Bar) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και

21 Σεπ
Δήμος Κασσάνδρας [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει προσωπικό για το Service του Beach Bar κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία στο service ή και αντίστοιχη θέση σε beach bar θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Απαραίτητη η γνώση αγγλικών (γνώση δεύτερης ξένης

25 Σεπ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση: Σερβιτόρες / Λάντζα με προϋπηρεσία.

24 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση: Barista Σερβιτόροι για την Βάρκιζα. Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές. Παραγωγή

24 Σεπ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Βοηθού Barman Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος ξενοδοχειακής σχολής Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Ευχάριστος χαρακτήρας και ομαδικό