16 Μαρ

Μάγειρας -Chef/ψηστης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γιασας για το εστιατόριο LaDéa στην Γερμανία, ψάχνουμε έναν

❗️μάγειρα/ψηστης με εμπειρία στην κλασική και μεσογειακή κουζίνα.

❗️Barman/ Μπουφετζή με εμπειρία στο μπαρ

Προσφέρουμε: Διαμονή/ ασφάλεια και διατροφή

Περισσότερες πληροφορίες
Καλέστε τηλ.: 0049 8322 1316
Η στείλτε μας ένα βιογραφικό στο εμαιλ
info@ladea-oberstdorf.de

Το εστιατόριο βρίσκετε στο Oberstdorf/ Allgäu/Bayern. Το Site μας είναι www.ladea-oberstdorf.de

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ξενοδοχειακή μονάδα]

Ζητείται Chef σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Aγία Tριάδα. Μισθός κατόπιν συνεννόησης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαρ
Δήμος Μονεμβασιάς [ΑΙΓΗΙΣ ΑΕ]

Το ξενοδοχείο Kinsterna Hotel στη Μονεμβασιά επιθυμεί να προσλάβει: Α’ Μάγειρα / Chef De Partie  Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχείο 5* Εμπειρία σε Fine Dining Εστιατόρια a la carte Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Γνώσεις Συστημάτων Διαχείρισης Ασφάλειας

20 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία μας Myconian Kyma, a member of Design Hotels, Myconian Naia Luxury Suites, a member of Preferred Hotels Resorts, και Myconian Korali Relais et Chateaux αναζητούν για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα / Chef de Partie Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5* Άριστη γνώση και εφαρμογή πολιτικών και

19 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [KOUROS HOTEL]

Το ξενοδοχείο Kouros Hotel Suites στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Sous Chef / Α' Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής τέχνης Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε εστιατόριο fine dining ή σε 5-star ξενοδοχείο Γνώση και εμπειρία σε κοστολογήσεις, παραγγελίες, παραλαβές, κατάλληλες

18 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

www.mandynamic.gr για δωρεάν υποβολή αιτήσεων – βιογραφικών: Ζητείται Ψήστης από εστιατόριο για τη σεζόν 2019 Περιοχή:Τορώνη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 55 ετών Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.