16 Μαρ

Πωλητή /τρια Telesales - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για 3η συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη: Πωλητή /τρια Telesales (λογισμικών προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης) (κωδ.: SLS.SKG) Απαραίτητα - επιθυμητά προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Ο όμιλος Figura – Eonia, με κυρίαρχη θέση στον χώρο δραστηριότητάς του λόγω της δέσμευσης στον ανθρώπινο παράγοντα, στο πλαίσιο της συνεχούς στρατηγικής ανάπτυξης και στελέχωσής του για τα καταστήματα στη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει Leader / Πωλητή Κωδικός: LeadT02 Αν έχετε έφεση στις πωλήσεις,

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά Πωλητή Εξωτερικού για τις Αγορές της Βόρειας Ευρώπης Κωδικός: 29054/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους

12 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

B2Β Πωλητής – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, με παγκόσμιο ηγετικό ρόλο στον χώρο του, αναζητά B2B πωλητή για την περιοχή της Θεσσαλονίκης. Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των υπηρεσιών της εταιρίας και τηνπεραιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της

12 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [GNOSIS ASSESSMENT]

Πωλητής Περιγραφή: Η εταιρία Gnosis assessment Hellas A.E. www.tieexams.gr και www.classiciesol.gr εκπροσωπεί στην Ελλάδα τα αναγνωρισμένα από το ΑΣΕΠ πιστοποιητικά αγγλικών Test Of Interactive English (TIE) και IESOL CLASSIC και διεξάγει εξετάσεις για υποψηφίους που ενδιαφέρονται για την απόκτηση των παραπάνω πιστοποιητικών. Στο πλαίσιο

12 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Zαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητή / Πωλήτριας Αναφερόμενος/η στον/στη διευθυντή/τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους