16 Μαρ

Πωλητή /τρια Telesales - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για 3η συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη: Πωλητή /τρια Telesales (λογισμικών προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης) (κωδ.: SLS.SKG) Απαραίτητα - επιθυμητά προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της κυτιοποιίας αναζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκης Πωλητή Κωδ.: 28101/17 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη νέων συνεργασιών και διαπραγμάτευση συμφωνιών Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους ικανοποίησής τους

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανικής

18 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής - Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

18 Σεπ

Πωλητής Καρτοκινητής - Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Θεσσαλονίκης ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας

17 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Νέο αρτοζαχαροπλαστείο – καφέ]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για νέο αρτοζαχαροπλαστείο – καφέ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Αγίας Σοφίας – Εγνατία με εμπειρία στην παραγωγή καφέ και προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]