16 Μαρ

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η KSM HR, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Υπάλληλο για Εξωτερικές Εργασίες Ο πελάτης: Μεγάλο λογιστικό / φοροτεχνικό γραφείο στο Περιστέρι.    Εξωτερικές εργασίες λογιστήριου (ΔΟΥ, ΙΚΑ, ΕΦΚΑ, ΓΕΜΗ, κλπ.) Υποστηρικτικές λογιστικές εργασίες  Κάτοχος δικύκλου ( τα έξοδα...

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Αθήνα [Αναψυκτήριο]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος για αναψυκτήριο με δικό του μηχανάκι. Περιοχή: Αχαρναί. Εμπειρία σε μπουφέ και διανομή θα εκτιμηθεί. Βιογραφικά

28 Μαρ
Αθήνα [SANKO BRAND SCENT ARTISTS]

Ζητείται Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών με Επικοινωνιακές Ικανότητες για εξυπηρέτηση πελατών. Παρέχεται καινούργιο μηχανάκι, μισθός και bonus απόδοσης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Απρ
Αθήνα [Arones Real Estate SA]

O Runner είναι υπεύθυνος για την υποδοχή των πελατών (check in) και για τον έλεγχο κατά την αναχώρησή τους (check out) των ακινήτων που διαχειρίζεται η

18 Απρ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM HR, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Υπάλληλο για Εξωτερικές Εργασίες Ο πελάτης: Μεγάλο λογιστικό / φοροτεχνικό γραφείο στο Περιστέρι.    Εξωτερικές εργασίες λογιστήριου (ΔΟΥ, ΙΚΑ, ΕΦΚΑ, ΓΕΜΗ, κλπ.) Υποστηρικτικές λογιστικές εργασίες  Κάτοχος δικύκλου (τα έξοδα

18 Απρ
Πανελλήνια [Εταιρία υπηρεσιών υγείας]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των υπηρεσιών υγείας επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Εξωτερικών Εργασιών / Courier Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Κάτοχος άδειας οδήγησης μοτοσυκλέτας Κάτοχος μηχανής (έως 150 κυβικών) Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε θέση εξωτερικών