16 Μαρ

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η KSM HR, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Υπάλληλο για Εξωτερικές Εργασίες Ο πελάτης: Μεγάλο λογιστικό / φοροτεχνικό γραφείο στο Περιστέρι.    Εξωτερικές εργασίες λογιστήριου (ΔΟΥ, ΙΚΑ, ΕΦΚΑ, ΓΕΜΗ, κλπ.) Υποστηρικτικές λογιστικές εργασίες  Κάτοχος δικύκλου ( τα έξοδα...

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών με έδρα το Χαλάνδρι. (κωδ: ΕΥΧ 18) Προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους (εμπειρία με δημόσιες υπηρεσίες κ.λπ.) Κάτοχος διπλώματος δικύκλου Επιθυμητό επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης (Γ' κατηγορίας) Ανεπτυγμένη

04 Ιουλ
Γλυφάδα [SPICY]

Διαφημιστική εταιρία στη Γλυφάδα αναζητά υπάλληλο πλήρους απασχόλησης για εξωτερικές εργασίες & διαχείριση αποθήκης. Απαιτούμενα προσόντα: Συνέπεια,

21 Ιουλ
Αθήνα [PROFAL]

Εταιρεία εμπορίας αλουμινίου σιδήρου ζητά νέο για τη θέση του Υπαλλήλου αποθήκης - Γενικών καθηκόντων. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, 8:00-16:00

20 Ιουλ
Αθήνα [ΤΝΤ]

Η ΤΝΤ παρέχει Παγκοσμίως Υπηρεσίες προς Επιχειρήσεις και Καταναλωτές προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών για την κάλυψη των μεταφορικών τους αναγκών. Η

20 Ιουλ
Αθήνα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Ζητείται άνδρας Υπάλληλος υποδοχής από ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης από τον Νοέμβριο 2018