15 Μαρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΝΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 5 ΕΤΗ ΚΑΙ ΑΝΩ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Μηχανοτρονική Μηχανολογία Αυτοκινήτου / Μοτοσικλέτας / Σκάφους Ψυκτική Τεχνολογία και Τεχνολογία Αερίων καυσίμων

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Οπτικοακουστικά μέσα Φωτογραφία, fashion / food photography Σκηνοθεσία, μοντάζ, σενάριο Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Οικονομίας Διοίκησης Εφοδιαστική Αλυσίδα Ναυτιλιακά Λογιστική Διοίκηση Επιχειρήσεων Marketing Απαιτούμενα προσόντα:

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Υγεία Φυσικοθεραπεία Γενική Ιατρική Νοσηλευτική Εργοθεραπεία Μικροβιολογία Φαρμακευτική Φυσικοθεραπεία

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Τουριστικών Ξενοδοχειακών Εστιατορική Οργάνωση και Λειτουργία Ξενοδοχείων Bar / barista Food Beverage Οινολογία Απαιτούμενα