15 Μαρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΝΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 5 ΕΤΗ ΚΑΙ ΑΝΩ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Μάθηση Θεσσαλονίκη]

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ Μέσης Εκπαίδευσης στη Δυτική Θεσσαλονίκη ζητεί καθηγητές-τριες στα παρακάτω μαθήματα: Αρχές Οικονομικής Θεωρίας (Γεν. Λύκειο), Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης (ΕΠΑΛ), Αρχές Οικονομικής Θεωρίας (ΕΠΑΛ)

07 Σεπ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ Μέσης Εκπαίδευσης στη Δυτική Θεσσαλονίκη ζητεί καθηγητές-τριες στα μαθήματα ειδικότητας του τομέα Γεωπονίας και ειδικότερα για τα παρακάτω μαθήματα: Σύγχρονες γεωργικές επιχειρήσεις, Αρχές Βιολογικής Γεωργ΄ίας

29 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

24 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα training στη Θεσσαλονίκη: Σύμβουλο Εκπαίδευσης (Κωδ.: TRCON_SKG) Περιγραφή θέσης: Ο σύμβουλος εκπαίδευσης είναι υπεύθυνος για την προώθηση

17 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 º Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Τεχνικής Εκπαίδευσης για τη διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα Τεχνικός Μηχανοτρονικής. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από το ΤΕΙ (τεχνικός οχημάτων) Εργασιακή εμπειρία