15 Μαρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΝΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 5 ΕΤΗ ΚΑΙ ΑΝΩ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Μάθηση Θεσσαλονίκη]

Κορυφαίο φροντιστήριο της Δυτικής Θεσσαλονίκης αναζητά καθηγητές με γνώση, εμπειρία και μεταδοτικότητα για να τους εντάξει στο διδακτικό του προσωπικό. Συγκεκριμένα ειδικότητες: Φιλόλογος, Μαθηματικός, Βιολόγος, Οικονομολόγος και καθηγητής για Ελεύθερο και Γραμμικό Σχέδιο

20 Ιουν
Ξάνθη [Ορίζοντας Φροντιστήριο Μ.Ε.]

Το Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης "Ορίζοντας" στη Ξάνθη, αναζητά καθηγητές Χημείας, Βιολογίας, Μαθηματικών, Οικονομίας και Πληροφορικής. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: orizontasxanthi@gmail.com Διεύθυνση: Ευζώνων 4 (Πάρκο Μεξικάνας) Τηλ. επικοινωνίας: 2541107595

03 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με: Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Παιδαγωγικών Εικαστικών – Τεχνικών Μουσικής – Μουσικοκινητικής Ψυχολογίας – Εξελικτικής ψυχολογίας Απαιτούμενα

03 Ιουλ

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με: Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Πληροφορικής Βάσεων δεδομένων Game developer/Unreal Game developer/Unity 3D animation Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ Προϋπηρεσία

03 Ιουλ

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με: Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Οπτικοακουστικών Μέσων Φωτογραφίας – Fashion – Food Photography Σκηνοθεσίας – Μοντάζ – Σεναρίου Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο