15 Μαρ

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ ζητείται για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ergonact

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρεία]

Τεχνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει επαγγελματία οδηγό φορτηγού με αδεία κατηγορίας CE, άδεια χειριστή γερανού (παπαγαλάκι) και κλαρκ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητη προϋπόθεση ο ενδιαφερόμενος να κατέχει τις παραπάνω άδειες.

23 Απρ
Δυτικής Αττικής [Μεγάλη βιομηχανική εγκατάσταση]

Μεγάλη βιομηχανική εγκατάσταση στον Ασπρόπυργο ζητεί Οδηγό Φ/Α Αδειούχο Χειριστή Κλαρκ Αντικείμενο της θέσης είναι η ενίσχυση της εσωτερικής διακίνησης των υλικών με σκοπό την αύξηση της αποτελεσματικότητας των υπηρεσιών προς τους πελάτες. Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα

23 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΔΙΑΓΝΩΣΗ check up]

Χειριστής - Χειριστρια ακτινολογικών μηχανημάτων Αρμοδιότητες: Ακτινογραφιες,ΜΟΠ,Μαστογραφιες,Πανοραμικες Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα: Χαμογελο,ευγενια Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικο πακετο

20 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΝΟΒΑ ΕΛΛΑΣ PACKAGING]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙ.ΠΕ.Θ. στη Σίνδο: Χειριστή Ηλεκτροκίνητου Ανυψωτικού Μηχανήματος Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Άδεια χειριστή για ηλεκτροκίνητο περονοφόρο

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο