24 Απρ

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ ζητείται για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ergonact

Σχετικες Αγγελιες

01 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις νεοσύστατες εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Εργοδηγός Τμήματος Χαρτονοποιητικής Μηχανής (corrugator) Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Εμπειρία ως εργοδηγός

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΚΕΣΙΔΗΣ ΤΡΑΝΣ]

Μεταφορική εταιρία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των επικίνδυνων μεταφορών, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Οδηγό Φορτηγού Οχήματος Για τη θέση απαιτούνται: • Δίπλωμα οδήγησης Ε' κατηγορίας. • ΠΕΙ • ADR • Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου. • Εμπειρία κρίνεται απαραίτητη. • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά. • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας. Προσφέρονται: • Άριστο περιβάλλον εργασίας. • Μόνιμη απασχόληση. • Μισθός και πλήρης ασφάλιση. Οι...

... ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους το e-mail info@kesidistrans.gr ή να επικοινωνήσουν με τα γραφεία μας στο τηλέφωνο 2311-821692 καθημερινά από τις 09:00πμ -16:00μμ

Tags:

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΤΕΦΟΣ ΤΡΑΝΣ]

Ζητείται έμπειρος οδηγός διεθνών μεταφορών με Ε Κατηγορίας δίπλωμα, ADR και ΠΕΙ να δουλέψει σε ελληνικό φορτηγό με γνώσεις από ανατολικά. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6945375827 ώρες επικοινωνίας: 09:00-17:00

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητούνται υπάλληλοι αποθήκης και διανομής σε εταιρία εμπορίας ποτών. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974755796, Κος Μωυσίδης Δευτέρα με Παρασκευή Αυστηρά 9πμ - 5μμ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση