24 Απρ

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ ζητείται για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ergonact

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Οδηγό με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας για τις εγκαταστάσεις της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: ΟΔΓ-ΘΕΣ/0918 Αρμοδιότητες: Μεταφορά και διανομή εμπορευμάτων σε συντήρηση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Προφίλ: Απόφοιτος λυκείου

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [EUROCOFFEE]

Οδηγός-πωλητής έως 35 ετών ζητείται για . Βιογραφικά: trofodosia@eurocoffee.gr Αρμοδιότητες: τροφοδοσία αυτομάτων πωλητών, από αντιπροσωπεία της Nestle στην Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας, κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, bonus

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Π. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ]

Ζητείται οδηγός έως 35 ετών. Αρμοδιότητες: Διανομή ειδών στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας + Π.Ε.Ι. , εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό.

17 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 º Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Τεχνικής Εκπαίδευσης για τη διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα Τεχνικός Μηχανοτρονικής. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από το ΤΕΙ (τεχνικός οχημάτων) Εργασιακή εμπειρία

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [KATMETAL]

Εργοστάσιο επίπλων γραφείου αναζητά ΟΔΗΓΟ - ΜΟΝΤΑΔΟΡΟ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: