24 Απρ

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ ζητείται για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ergonact

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση Περιοχή εργασίας: Θεσσαλονίκη [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «100». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ]

Χειριστής Μηχανής Παραγωγής Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: τεχνικές γνώσεις & εμπειρία σε ηλεκτρονικές μηχανές ενσάκισης-παλετοποίησης, χρήση Η/Υ & γνώση αγγλικής γλώσσας. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε εργοστάσιο παραγωγής, ΕΠΑ.Λ. / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΑ.Λ. / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης Η εταιρία προσφέρει:

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Χειριστής κλάρκ Αρμοδιότητες: Δίπλωμα, Εμπειρία Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

12 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Morel]

1) Ζητείται χειριστής στράντζας. Απαραίτητα προϊόντα. • Άριστη γνώση και χρήση στράντζας . • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας. • Προϋπηρεσία σε βιομηχανικές επιχειρήσεις. τηλ.επικοινωνίας (6936906091)