24 Απρ

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ ζητείται για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ για τεχνική κατασκευαστική εταιρία.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ergonact

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου, για τεχνική κατασκευαστική εταιρία. Παρακαλούμε για επικοινωνία με mail

14 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

09 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [RAINBOW WATERS]

Η Rainbow Waters, εταιρία ψυκτών, οικιακών φίλτρων και εμφιαλωμένου νερού, ζητά για πλήρη απασχόληση στη Θεσσαλονίκη Οδηγό με δίπλωμα Γ' κατηγορίας και ΠΕΙ. Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Ιουλ
Αθήνα [proson.gr]

Ζητείται απο τεχνικη-κατασκευαστικη εταιρεια στα νοτια προαστια Πολιτικος Μηχανικός ΑΕΙ για απασχόληση σε εργοτάξιο.Απαραιτητη γνωση autocad και Αγγλικών

03 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Π. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ]

Υπάλληλος αποθήκης & αναπληρωματικός οδηγός φορτηγού Αρμοδιότητες: Κύρια εργασία εντός χώρου αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας + Π.Ε.Ι. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό