15 Μαρ

Σερβιτόροι & Βοηθοί Σερβιτόρων - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα για εργασία σε 5* ξενοδοχεία και εστιατόρια στην Κύπρο Σερβιτόροι Βοηθοί Σερβιτόρων Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαθέτουν: Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 2 χρόνων Γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη Πνεύμα ομαδικότητας, ευχάριστη προσωπικότητα...

Σχετικες Αγγελιες

26 Απρ
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Αναζητούνται απο την εταιρία Algoos Study Work and Travel Inc. Βοηθοί Σερβιτόρων 700-800 ευρω/μήνα οι οποίοι θα εργαστούν στην Κύπρο σε αλυσίδα ξενοδοχείων 5 αστέρων που αντιπροσωπεύουμε. Προσφέρουμε: Αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον με σεβασμό στον πελάτη και στον

30 Μαρ

04 Απρ
Πανελλήνια [KALIMERA KRITI HOTEL & VILLAGE RESORT]

Το Kalimera Kriti Hotel Village Resort 5 αστέρων, μέλος της αλυσίδας Helios Hotels Resorts, ζητά για τη θερινή σεζόν 2018: Σερβιτόρους Βοηθούς Σερβιτόρων Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ικανοποιητικές αποδοχές Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

26 Απρ
Πανελλήνια [Pizza Hut Cyprus]

Ευκαιρίες καριέρας στην Κύπρο! Πρόσληψη με εποχιακά συμβόλαια ή ετήσια συμβόλαια με προοπτική μόνιμης απασχόλησης! Η Pizza Hut Κύπρου, μέσα από τα 25 χρόνια εδραίωσής της στον τομέα της εστίασης και με 36 εστιατόρια σε ολόκληρη την Κύπρο, είναι η πιο γνωστή διεθνής αλυσίδα. Αναζητάμε νέα ταλέντα με

19 Απρ

To Paul Κύπρου, η καταξιωμένη γνωστή γαλλική αλυσίδα αρτοζαχαροπλαστείων-εστιατορίων νέας εποχής, με δραστηριότητα σε πάνω από 30 χώρες παγκοσμίως, ψάχνει για δραστήρια και ενθουσιώδη άτομα να γίνουν μέρος της ομάδας του. Ψάχνουμε για: Σερβιτόρους / Σερβιτόρες Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση της