15 Μαρ

Σερβιτόροι & Βοηθοί Σερβιτόρων - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα για εργασία σε 5* ξενοδοχεία και εστιατόρια στην Κύπρο Σερβιτόροι Βοηθοί Σερβιτόρων Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαθέτουν: Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 2 χρόνων Γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη Πνεύμα ομαδικότητας, ευχάριστη προσωπικότητα...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Αναζητούνται απο την εταιρία Algoos Inc. άμεσα Βοηθοί Σερβιτόρων και Σερβιτόροι Α' (700-1.200 ευρώ/μήνα) οι οποίοι θα εργαστούν σε αλυσίδα ξενοδοχείων 5 αστέρων και εστιατόρια στη Λεμεσό, στην Κύπρο. Προσφέρουμε: Αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Ασφάλιση (όλα τα ένσημα) Πολύ καλό εργασιακό

25 Φεβ

03 Μαρ
Πανελλήνια [Asterias Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα αναζητά Βοηθούς Σερβιτόρων για τα διάφορα εστιατόρια του ξενοδοχείου, για εργοδότηση με τη νέα τουριστική σεζόν, που ξεκινά στις 23 Μαρτίου 2019. Η σεζόν αφορά συμβόλαιο 8 μηνών μέχρι τις 25-30 Νοεμβρίου. Το πακέτο μπορεί να περιλαμβάνει διαμονή, διατροφή και δωρεάν wi-fi

21 Μαρ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Βοηθούς Σερβιτόρων Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Απαραίτητη η γνώση αγγλικών. Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν Θετική συμπεριφορά με άριστες

20 Μαρ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

  Η INGLOBE για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας πολυτελών εστιατορίων στον χώρο της εστίασης στην όμορφη Κύπρο (Λεμεσό), ζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης Β' Σερβιτόρους/ες Τύπος απασχόλησης: Πλήρης (8ωρο ημερησίως/6 ημέρες την εβδομάδα). Γενικά καθήκοντα: Να προσφέρει γρήγορη, ευγενική και