15 Μαρ

Σερβιτόροι & Βοηθοί Σερβιτόρων - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα για εργασία σε 5* ξενοδοχεία και εστιατόρια στην Κύπρο Σερβιτόροι Βοηθοί Σερβιτόρων Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαθέτουν: Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 2 χρόνων Γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη Πνεύμα ομαδικότητας, ευχάριστη προσωπικότητα...

Σχετικες Αγγελιες

03 Δεκ
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Αναζητούνται απο την εταιρία Algoos Inc. άμεσα Βοηθοί Σερβιτόρων και Σερβιτόροι Α΄ (700-1.200 ευρώ/μήνα) οι οποίοι θα εργαστούν σε αλυσίδα ξενοδοχείων 5 αστέρων και εστιατόρια στη Λεμεσό, στην Κύπρο. Προσφέρουμε: Αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Ασφάλιση (όλα τα ένσημα) Πολύ καλό εργασιακό

06 Δεκ
Πανελλήνια [Asterias Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα αναζητάει Βοηθούς Σερβιτόρων για τα διάφορα εστιατόρια του Ξενοδοχείου, για εργοδότηση με τη νέα τουριστική σεζόν που ξεκινάει 23 Μαρτίου 2019: Η σεζόν αφορά συμβόλαιο 8 μηνών μέχρι 25-30 Νοεμβρίου. Το πακέτο μπορεί να περιλαμβάνει διαμονή, διατροφή και δωρεάν wifi στο

12 Δεκ
Δήμος Ιητών [HAMOGELO]

Ο τουριστικός όμιλος ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΠΕ, που εδρεύει στην Ίο, αναζητά για τη θερινή σεζόν 2019 Σερβιτόρους Βοηθούς Σερβιτόρων Απαραίτητη προϋπόθεση η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προσφέρεται ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. Επιθυμητή η φωτογραφία στο βιογραφικό. Οι συνεντεύξεις θα

11 Δεκ
Δήμος Θάσου [ROYAL PARADISE BEACH RESORT & SPA]

Το 5* Royal Paradise Beach Resort Spa στη Θάσο ζητά να προσλάβει για το υπόλοιπο της σεζόν 2018: Σερβιτόρους / Βοηθούς Σερβιτόρων Απαιτούμενα προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 σεζόν σε αντίστοιχη θέση, σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Πτυχίο ξενοδοχειακής σχολής επιθυμητό Καλή γνώση Η/Υ Γνώση POS επιθυμητή Καλή γνώση

06 Δεκ
Πανελλήνια [Catercom]

Ευκαιρίες καριέρας για μόνιμη εργοδότηση στην Κύπρο Η PHC Franchised Restaurants Public Ltd. είναι η μεγαλύτερη εταιρία γνωστών αλυσίδων που δραστηριοποιείται στον τομέα της εστίασης τα τελευταία 25 χρόνια και αυτή τη στιγμή διαθέτει περισσότερες από 100 μονάδες εστιατορίων και καφεστιατορίων σε όλη την Κύπρο. H