14 Μαρ

προσωπικο ασφαλειας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία υπηρεσιών ασφάλειας Wolf security επιθυμεί να προσλάβει άτομα στον τομέα της ασφάλειας για άμεση συνεργασία, προσωπικό ηλικίας έως 45 ετών για πλήρη απασχόληση για να καλύψει τις ανάγκες της για την περιοχή: ΣΙΝΔΟ Θ Ε Σ Σ Α Λ Ο Ν Ι Κ Η
Aπαραίτητα προσόντα : κατοχή άδειας security & Πιστοποίηση, Απολυτήριο Λυκείου, Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής. Επιθυμητά προσόντα: Χρήση Η/Υ, Αγγλικά.. Αποστολή Βιογραφικού στο email: dkostas67@yahoo.com

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για την τουριστική περίοδο 2018 Προσωπικό Ασφάλειας / Security Κωδικός θέσης: GSEC Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας σε ισχύ Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία θα

26 Ιουν
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Η εταιρία TOR Hotel Group, με μία μακρά παράδοση στον τομέα της φιλοξενίας για περισσότερο από 90 χρόνια, αναζητεί προσωπικό για τα ξενοδοχεία της στη Χαλκιδική. Το Eagles Palace Eagles Villas, ένα μοναδικό 5 αστέρων πολυτελές θέρετρο στη Βόρεια Ελλάδα, αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας / Security Officer Τοποθεσία: Ουρανούπολη,

25 Ιουν
Δήμος Κω [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος εταιριών Brink's Hellas, με κύκλο εργασιών πάνω από 50 εκ. ευρώ, μέλος της αμερικάνικης πολυεθνικής The Brink's Company, που δραστηριοποιείται στις υπηρεσίες ασφάλειας σε περισσότερες από 100 χώρες του κόσμου, προσλαμβάνει άμεσα: Προσωπικό Ασφάλειας / Security Officers στον τομέα των αερομεταφορών στην περιοχή της

25 Ιουν
Δήμος Ρόδου [BRINK\'S HELLAS]

25 Ιουν
Δήμος Θήρας [BRINK\'S HELLAS]