14 Μαρ

προσωπικο ασφαλειας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία υπηρεσιών ασφάλειας Wolf security επιθυμεί να προσλάβει άτομα στον τομέα της ασφάλειας για άμεση συνεργασία, προσωπικό ηλικίας έως 45 ετών για πλήρη απασχόληση για να καλύψει τις ανάγκες της για την περιοχή: ΣΙΝΔΟ Θ Ε Σ Σ Α Λ Ο Ν Ι Κ Η
Aπαραίτητα προσόντα : κατοχή άδειας security & Πιστοποίηση, Απολυτήριο Λυκείου, Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής. Επιθυμητά προσόντα: Χρήση Η/Υ, Αγγλικά.. Αποστολή Βιογραφικού στο email: dkostas67@yahoo.com

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΩΡΑ!!!! Η εταιριά OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά ΑΜΕΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ και στο ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ Αν έχετε ΑΔΕΙΑ SECURITY και όρεξη για εργασία ΚΑΛΕΣΤΕ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!! -ΣΤΑΤΙΚΕΣ ΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΕ ΚΥΛΛΙΟΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ. - ΥΨΗΛΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ - ΜΟΝΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ 6987851764 -2610454327 ή στείλτε Βιογραφικό στο andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ

08 Δεκ
Ραφήνα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας στην περιοχή της Ραφήνας. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.

03 Δεκ
Αθήνα [G.T. CONTROL SECURITY]

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ G.T. CONTROL SECURITY ΖΗΤΑΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΝΩΝΙΑΣ 2130882798.

03 Δεκ
Πανελλήνια [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος εταιριών Brink's Hellas, με κύκλο εργασιών πάνω από 50 εκατομμύρια ευρώ, μέλος της αμερικανικής πολυεθνικής The Brink's Company, που δραστηριοποιείται στις υπηρεσίες ασφαλείας σε περισσότερες από 100 χώρες του κόσμου, προσλαμβάνει άμεσα Προσωπικό Ασφαλείας Αερομεταφορών / Ελεγκτές Ασφαλείας –

27 Νοε
Ελευσίνα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για πρωινή εργασία στην περιοχή της Ελευσίνας / Μάνδρας. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η