14 Μαρ

προσωπικο ασφαλειας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία υπηρεσιών ασφάλειας Wolf security επιθυμεί να προσλάβει άτομα στον τομέα της ασφάλειας για άμεση συνεργασία, προσωπικό ηλικίας έως 45 ετών για πλήρη απασχόληση για να καλύψει τις ανάγκες της για την περιοχή: ΣΙΝΔΟ Θ Ε Σ Σ Α Λ Ο Ν Ι Κ Η
Aπαραίτητα προσόντα : κατοχή άδειας security & Πιστοποίηση, Απολυτήριο Λυκείου, Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής. Επιθυμητά προσόντα: Χρήση Η/Υ, Αγγλικά.. Αποστολή Βιογραφικού στο email: dkostas67@yahoo.com

Σχετικες Αγγελιες

28 Μαρ
Πάτρα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας έως 35 ετών σε κατάστημα στο κέντρο της ΠΑΤΡΑΣ. - Απαραίτητη προϋπόθεση: άδεια εργασίας security σε ισχύ. - Επιθυμητή προυπόθεση: Καλή και ευπρεπής εμφάνιση και προυπηρεσία. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΑΜΕΣΑ!!!!!!! στο τηλ.6987851764/2610454327 ή αποστείλετε βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

16 Απρ
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Η εταιρία TOR Hotel Group, με μια μακρά παράδοση στον τομέα της φιλοξενίας για περισσότερο από 90 χρόνια, αναζητεί προσωπικό για τα ξενοδοχεία της στη Χαλκιδική. Το Eagles Palace Eagles Villas, ένα μοναδικό 5* πολυτελές θέρετρο στη Βόρεια Ελλάδα, αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας / Security Officer Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική

08 Απρ
Δήμος Κω [BRINK\'S AVIATION SECURITY SERVICES]

Ο όμιλος εταιριών Brink's Hellas, με κύκλο εργασιών πάνω από 50 εκ. ευρώ, μέλος της αμερικάνικης πολυεθνικής The Brink's Company, που δραστηριοποιείται στις υπηρεσίες ασφάλειας σε περισσότερες από 100 χώρες του κόσμου, προσλαμβάνει άμεσα: Προσωπικό Ασφάλειας / Security Officers στον τομέα των αερομεταφορών στην περιοχή της

08 Απρ
Δήμος Ρόδου [BRINK\'S AVIATION SECURITY SERVICES]

08 Απρ
Δήμος Θήρας [BRINK\'S AVIATION SECURITY SERVICES]