14 Μαρ

προσωπικο ασφαλειας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία υπηρεσιών ασφάλειας Wolf security επιθυμεί να προσλάβει άτομα στον τομέα της ασφάλειας για άμεση συνεργασία, προσωπικό ηλικίας έως 45 ετών για πλήρη απασχόληση για να καλύψει τις ανάγκες της για την περιοχή: ΣΙΝΔΟ Θ Ε Σ Σ Α Λ Ο Ν Ι Κ Η
Aπαραίτητα προσόντα : κατοχή άδειας security & Πιστοποίηση, Απολυτήριο Λυκείου, Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής. Επιθυμητά προσόντα: Χρήση Η/Υ, Αγγλικά.. Αποστολή Βιογραφικού στο email: dkostas67@yahoo.com

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Αθήνα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στην περιοχή της Αθήνας (Μαρούσι / Άλιμος / Μάνδρα / Ασπρόπυργος). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ. Πληροφορίες στο 6983 098 380. Βιογραφικά στο cv@alfa-hellas.gr.

13 Μαρ
Θήβα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στην περιοχή της Θήβας. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ. Πληροφορίες στο 6983 098 380. Βιογραφικά στο cv@alfa-hellas.gr.

07 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2019: Προσωπικό Ασφάλειας / Security Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας σε ισχύ Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία θα εκτιμηθεί Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση πολεμικών τεχνών Βασικές γνώσεις Η/Υ Εκπληρωμένες στρατιωτικές

06 Μαρ
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Η εταιρία TOR Hotel Group, με μια μακρά παράδοση στον τομέα της φιλοξενίας για περισσότερο από 90 χρόνια, αναζητεί προσωπικό για τα ξενοδοχεία της στη Χαλκιδική για τη season 2019. Το Eagles Palace Eagles Villas, ένα μοναδικό 5άστερο πολυτελές θέρετρο στη Βόρεια Ελλάδα αναζητά Προσωπικό Ασφάλειας / Security Officer Τοποθεσία:

06 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΕΚ ΕΚΕΠΕΕ]

Ζητείται Προσωπικό Ασφαλείας Αερολιμένων/Screener To ΚΔΒΜ 2 Ε.ΚΕ.Π.Ε.Ε., πιστοποιημένος φορέας, από τον ΕΟΠΠΕΠ και το ΚΕΜΕΑ, σε αποκλειστική συνεργασία με την ESA Security Solutions SA, αναζητά άτομα για μόνιμη εργασία ως προσωπικό ασφαλείας / screeners, στους κάτωθι αερολιμένες (ανεξαρτήτως άδειας εργασίας): Κέρκυρα