14 Μαι

Βιολόγος με εμπειρία στη βιοπληροφορική

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βιολόγος με εμπειρία στη βιοπληροφορική ζητείται από Πανεπιστημιακό ερευνητικό κέντρο στα πλαίσια Ευρωπαϊκής μελέτης.
Απαραίτητα προσόντα: καλή γνώση τεχνικών μοριακής βιολογίας (για εφαρμογή σε transcriptomics, epigenetics, metagenomics), άριστη γνώστη διαχείρισης και ανάλυσης δεδομένων με σύγχρονες τεχνικές βιοπληροφορικής.
Επιθυμητά: R, Matlab, εμπειρία στη συγγραφή ερευνητικών προγραμμάτων, εμπειρία στην επιτήρηση φοιτητών.
Πληροφορίες, βιογραφικά: laboratory@allergy.gr

Lab of Allergy

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην περιοχή της Αθήνας. Επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντή Καταστήματος Μαζικής Εστίασης Κωδικός: S/YK Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης στον χώρο της

18 Ιαν
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Μικροβιολόγο, Επιστημονικά Υπεύθυνο Εργαστηρίου για ιδιωτικό πολυϊατρείο - μονάδα ημερήσιας νοσηλείας (ΜΗΝ), μέλος του ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών, για νησί των Κυκλάδων (Σαντορίνη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ιατρικής αναγνωρισμένο ή από

18 Ιαν
Αθήνα [NEW CULT ΕΠΕ]

Εταιρία στον χώρο των ενδυμάτων – υποδημάτων στη Γλυφάδα αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος Απαιτούμενα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση Ικανότητα άριστης επικοινωνίας, διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού και οργάνωσης Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του

18 Ιαν

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση στο κέντρο της Αθήνας Ψήστη Αρτοσκευασμάτων

18 Ιαν

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση στο κατάστημα της Γλυφάδας: Καθαριστή/τρια