14 Μαι

Βιολόγος με εμπειρία στη βιοπληροφορική

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βιολόγος με εμπειρία στη βιοπληροφορική ζητείται από Πανεπιστημιακό ερευνητικό κέντρο στα πλαίσια Ευρωπαϊκής μελέτης.
Απαραίτητα προσόντα: καλή γνώση τεχνικών μοριακής βιολογίας (για εφαρμογή σε transcriptomics, epigenetics, metagenomics), άριστη γνώστη διαχείρισης και ανάλυσης δεδομένων με σύγχρονες τεχνικές βιοπληροφορικής.
Επιθυμητά: R, Matlab, εμπειρία στη συγγραφή ερευνητικών προγραμμάτων, εμπειρία στην επιτήρηση φοιτητών.
Πληροφορίες, βιογραφικά: laboratory@allergy.gr

Lab of Allergy

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαι
Αθήνα [Ερευνητικό εργαστήριο]

Στατιστικός με εμπειρία στη βιοστατιστική ζητείται από Πανεπιστημιακό ερευνητικό κέντρο στα πλαίσια Ευρωπαϊκής μελέτης, για μερική απασχόληση. Πληροφορίες, βιογραφικά: laboratory@allergy.gr

30 Απρ
Αθήνα [proson.gr]

Ζητείται πωλήτρια με εμπειρία στη λιανική πώληση από κατάστημα τουριστικών ειδών στην Πλάκα. Απαραίτητα: Γνώση ισπανικών, αγγλικών και Η/Υ

25 Μαι
Αθήνα [Aegean Consulting]

Λογιστής Αρμοδιότητες : Τήρηση εταιρειών με διπλογραφικά βιβλία Απαραίτητα Προσόντα: 5 έτη προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση μισθοδοσίας Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή ανάλογη προσόντων ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρος λογιστής με ελάχιστη προϋπηρεσία 5 έτη σε λογιστικό γραφείο ή σε λογιστήριο εταιρείας με διπλογραφικά βιβλία, πλήρη γνώση διπλογραφικών βιβλίων και λογιστικών διαδικασιών. Γνώση μισθοδοσίας θα προτιμηθεί. Γνώση προγραμμάτων Singular θα θεωρηθεί σημαντική....

... Η θέση είναι μόνιμη και υπάρχουν προοπτικές εξέλιξης. Αμοιβή ανάλογη προσόντων. 09:00-17:00

Tags:

25 Μαι
Αθήνα [ARENA COLLEGE STORE]

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες (2) από κατάστημα αθλητικών ειδών στο Ψυχικό. Θέσεις εργασίας μερικής και πλήρους απασχόλησης

25 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Ψήστη Προφίλ υποψηφίων: Ομαδικότητα