14 Μαι

Βιολόγος με εμπειρία στη βιοπληροφορική

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βιολόγος με εμπειρία στη βιοπληροφορική ζητείται από Πανεπιστημιακό ερευνητικό κέντρο στα πλαίσια Ευρωπαϊκής μελέτης.
Απαραίτητα προσόντα: καλή γνώση τεχνικών μοριακής βιολογίας (για εφαρμογή σε transcriptomics, epigenetics, metagenomics), άριστη γνώστη διαχείρισης και ανάλυσης δεδομένων με σύγχρονες τεχνικές βιοπληροφορικής.
Επιθυμητά: R, Matlab, εμπειρία στη συγγραφή ερευνητικών προγραμμάτων, εμπειρία στην επιτήρηση φοιτητών.
Πληροφορίες, βιογραφικά: laboratory@allergy.gr

Lab of Allergy

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Ελευσίνα [SWISS APPROVAL TECHNISCHE BEWERTUNG S.A.]

H SWISS APPROVAL TECHNISCHE BEWERTUNG S.A., μέλος του διεθνούς δικτύου του Φορέα Πιστοποιήσεων και Επιθεωρήσεων SWISS APPROVAL INTERNATIONAL αναζητεί

13 Αυγ
Αθήνα [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

O όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων στα βόρεια προάστια (Χαλάνδρι, Κηφισιά, Άγιος Στέφανος, Μελίσσια) για τη στελέχωση των τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και

13 Αυγ
Αθήνα [Εστιατόριο Η Πόλη]

Το εστιατόριο «Η Πόλη» στη Νέα Φιλαδέλφεια επιθυμεί να προσλάβει: Ψήστη Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Αυγ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση άνω των 5 ετών Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Συνεργάσιμος Δυνατότητα μετακίνησης Προσφέρονται:

13 Αυγ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΑ ζητείται για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα PLAY ΟΠΑΠ με προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: doublezike@gmail