14 Μαρ

Διανομείς - Μαρούσι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αμαρουσίου ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

05 Απρ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αμαρουσίου ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

24 Απρ
Αθήνα [E-GATE]

Η Ε-Gate προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας και επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Digital Marketer Κωδικός θέσης: DM 0418 Περιγραφή θέσης: Σχέση απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Ελάχιστη απαιτούμενη εκπαίδευση: Τ.Ε.Ι. Απαιτούμενη

23 Απρ
Αθήνα [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό για την έκθεση προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή του Αμαρουσίου. Ο υποψήφιος θα ενταχθεί στη διεύθυνση Marketing και θα είναι υπεύθυνος για: Την εξυπηρέτηση πελατών στην

21 Απρ
Αθήνα [COFFEE PROJECT]

Διανομέας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δικό σας μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑ ένσημα και δυνατότητα πλήρους απασχόλησης. Μισθο 750 ευρω

19 Απρ
Αθήνα [Ιδιώτης]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Ζητείται κύριά με προϋπηρεσία ως οικιακή βοηθός, με γνώσεις καθαριότητας σιδερώματός και μαγειρικής όχι απαραίτητα Δίνεται μισθός 700