14 Μαρ

Διανομείς - Μαρούσι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αμαρουσίου ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία και θέλεις να βρεις μία εργασία που προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Αριθμεί πάνω από 1.000 καταστήματα στον κόσμο και έχει παρουσία σε 15 χώρες. Στην

19 Σεπ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Εμφανίσιμο-η Πωλητή-τρια για το κατάστημα του Αμαρουσίου. Προφίλ

18 Σεπ
Αθήνα [χαραλαμπος]

διανομεας εντυπων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ευχαριστη προσωπικοτητα ανω τον 18 ετων Επιθυμητά Προσόντα: γνωστης χαρτη των δρομων Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικο μισθο προοπτικη εξελιξης

14 Σεπ
Αθήνα [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας, αναζητά ένα (1) άτομο

12 Σεπ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, Περιστέρι – Μενίδι - Μαρούσι - Χαλάνδρι πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του καφέ, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Διευθυντής / Υποδιευθυντής Καταστήματος Γενική περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του καταστήματος