14 Μαρ

Διανομείς - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αργυρούπολης ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία με έδρα την Αργυρούπολη ζητά IT consultant για μερική απασχόληση. Ο συνεργάτης θα αναφέρεται στον IT Manager της εταιρίας και θα έχει τα παρακάτω βασικά καθήκοντα: Υποστήριξη του δικτύου της εταιρίας αποτελούμενο από φυσικούς και virtual servers WIN2016/2012/2008, 40 workstations WIN10 και WIN7, εκτυπωτές, scanners και διάφορες

25 Σεπ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για άμεση πρόσληψη σε μονάδα στην Αργυρούπολη Τεχνολόγος Αξονικού Τομογράφου για 4ωρη απογευματινή απασχόληση. Κωδικός θέσης: RC4 18 Προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Ακτινολογίας και Ακτινοθεραπείας επιθυμητό Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση

24 Σεπ
Αθήνα [PNK ENERGY TELECOMS]

Συνεργάτες για Τηλεφωνική Προώθηση Πελατών Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό

20 Σεπ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, σου αρέσει ηεπικοινωνία και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Αναζητάμε δυναμικούς ανθρώπους με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες για την

20 Σεπ

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία και θέλεις να βρεις μία εργασία που προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Αριθμεί πάνω από 1.000 καταστήματα στον κόσμο και έχει παρουσία σε 15 χώρες. Στην