14 Μαρ

Διανομείς - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αργυρούπολης ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Ψήστες στο κατάστημα της Αργυρούπολης.

12 Ιουλ
Αθήνα [Ιδιώτης]

Αναζητώ Babysitter στην περιοχή Αργυρούπολη για ένα παιδί ηλικίας 11 μηνών. Οι υπηρεσίες που επιθυμώ είναι Καθάρισμα, Μαγειρική, Μόνο γύρω από το παιδί,

11 Ιουλ
Αθήνα [Domino\'s Pizza]

H Domino's Pizza, η πρώτη εταιρεία στο κόσμο στο delivery πίτσας, επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό κουζίνας και διανομείς για τα καταστήματα της Γλυφάδας, της

06 Ιουλ
Αθήνα [Αλυσίδα Πρατηρίων Άρτου]

ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ και οδηγοί delivery, 25 – 50 ετών, ζητούνται για μόνιμη πρωινή – απογευματινή εργασία σε νεοσύστατη αλυσίδα πρατηρίων άρτου – φούρνου στα Βριλήσσια

05 Ιουλ
Αθήνα [ΚΕΝΤΙΑ ΑΕ]

Η KENTIA - η ελληνική εταιρία πρότυπο στον χώρο των λευκών ειδών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Πωλήτρια /τη Λιανικής για τα καταστήματά της στις περιοχές Γλυφάδα - Αργυρούπολη – Μαρούσι – Ν. Ερυθραία. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 28+ Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στη λιανική πώληση λευκών ειδών Η εμπειρία σε