14 Μαρ

Διανομείς - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αργυρούπολης ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Αθήνα [Η μεγαλύτερη εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου]

Η μεγαλύτερη εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου στην Ελλάδα, αναζητά: Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων για τα Βόρεια Προάστια Αρμοδιότητες: Εργασία στη γειτονιά τους Ευέλικτο ωράριο Τηλέφωνα επικοινωνίας: 210 6424100, 6975 907166 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαρ
Αθήνα [S CREATION]

Για διανομή φυλλαδίων αποκλειστικά στην περιοχή της Κυψέλης ζητούνται Διανομείς Φυλλαδίων για καθημερινή 5ωρη απασχόληση. Προσόντα υποψηφίου: Από 18 έως 30 ετών Κάτοχοι μεταφορικού μέσου Απαραίτητη η εμπειρία στη διανομή φυλλαδίων και η γνώση της περιοχής Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να

21 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Barista για το κατάστημα της Αργυρούπολης. Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πνεύμα

18 Μαρ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για το κατάστημα στην Αργυρούπολη Άτομο για Παραγωγή Καφέ /

13 Μαρ
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στην Αργυρούπολη Αιμολήπτης / Παρασκευαστής για 4ωρη πρωινή απασχόληση (Κωδ.: AΑΡ 19) Προσόντα: Πτυχίο Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων Εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση αγγλικών Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό