13 Μαρ

Υπάλληλος Υποδοχής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΗΕ FIRM is searching for a person of 20 - 27 years of age. We are a small hospitality start up consisted of 22 spread out apartments and an 11-room boutique...

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουλ
Αθήνα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Ζητείται άνδρας Υπάλληλος υποδοχής από ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης από τον Νοέμβριο 2018

20 Ιουλ
Αθήνα [HOTEL ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΙΛΤΟΝ]

Ζητείται άντρας Υπάλληλος υποδοχής από ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης από τον Νοέμβριο. Απαραίτητες προϋποθέσεις:

21 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Γνωστό και διακεκριμένο ξενοδοχείο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών του εδώ και 25 συναπτά έτη, ψάχνει επαγγελματίες που θα συντελέσουν και φέτος σε μία ακόμα πολύ πετυχημένη χρονιά, το καλοκαίρι του 2018. Υπάλληλος Υποδοχής Η θέση του Night Auditor θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα: Απαραιτητα

20 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Βραδινό Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία Άριστη γνώση Αγγλικών Γνώση Fidelio Επιθυμητή συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να

20 Ιουλ
Δήμος Βόλου [LEDA VILLAGE RESORT]

Το ξενοδοχείο Leda Village Resort στο Χόρτο - Πηλίου αναζητά υποψηφίους για τις θέσεις: Υπάλληλος Υποδοχής - Κρατήσεων (Front Back Office) για την καλοκαιρινή σεζόν 2018 Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην ίδια ή παρόμοια θέση, σε ξενοδοχεία 3 ή 4 αστέρων, τουλάχιστον 2 - 3 ετών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας