13 Μαρ

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα...

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαρ
Αθήνα [Spotawheel]

Μηχανικός Αυτοκινήτων με Γνώση Πολωνικών H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητεί μηχανικό αυτοκινήτων. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση μηχανολογίας αυτοκινήτου Γνώση της πολωνικής γλώσσας Η Spotawheel προσφέρει: Ένα δυναμικό και απόλυτα επαγγελματικό περιβάλλον Πλήρη

19 Μαρ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Ζητείται Πτυχιούχος Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός ή συναφών ειδικοτήτων με εμπειρία στον σχεδιασμό έργων ΑΠΕ, ιδιαίτερα φωτοβολταικών εγκαταστάσεων. Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων και την διαχείριση πελατών. Χρήση AutoCad. Δίπλωμα Οδήγησης. Επαγγελματική νοοτροπία και δεξιότητες.

14 Μαρ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Mηχανικό Αυτοκινήτων στις περιοχές του Περιστερίου και του Βύρωνα. Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής επαγγελματική εμπειρία (κατά προτίμηση σε VW / Audi) Τεχνική εκπαίδευση και αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών

07 Μαρ
Αθήνα [ptyxiakes.gr]

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά Μηχανικό Περιβάλλοντος ως Καθηγητή για συνδρομή φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη γνώση τουλάχιστον SPSS και GIS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΜΠ2. CVs: hr@ptyxiakes.gr

07 Μαρ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά Πολιτικό Μηχανικό ως Καθηγητή για συνδρομή φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη γνώση τουλάχιστον SPSS και GIS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΠΜ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr