13 Μαρ

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα...

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Αθήνα [Green Motion ]

Ζητείτε μηχανικός αυτοκινήτων με προϋπηρεσία για εργασία σε εταιρία ενοικιάσεων αυτοκίνητων ,κατά προτίμηση με γνώση αγγλικών

25 Νοε
Αθήνα [AUTO LAB]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων για γενικό συνεργείο αυτοκινήτων στην περιοχή του Κολωνού. Ωράριο εργασίας 08:00-17:00. Είδος Εργασίας: Πλήρης

15 Νοε
Θεσσαλονίκη [Green Motion]

09 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Μηχανικό Αυτοκινήτων με εμπειρία. Καλές απολαβές. Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις και φωτογραφία απαραίτητα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Δεκ
Αθήνα [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Γνωστή εταιρεία βιομηχανικού εξοπλισμού αναζητά Μηχανικό Πωλήσεων για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξης της. Καθήκοντα Θέσης Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί