13 Μαρ

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα...

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Θεσσαλονίκη [αννα]

ζητείτε μηχανικός αυτοκινήτων με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος Αρμοδιότητες: ζητείτε μηχανικός αυτοκινήτων με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος Απαραίτητα Προσόντα: άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος, γνώστης υγραεριοκίνησης Επιθυμητά Προσόντα: άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος, γνώστης υγραεριοκίνησης Η εταιρία προσφέρει: ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

31 Μαρ
Αθήνα [ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών Αρμοδιότητες: Μερική απασχόληση τις απογευματινές ώρες Απαραίτητα Προσόντα: Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο μηχανικού Η εταιρία προσφέρει:

18 Απρ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη: Mηχανικό Αυτοκινήτων στην περιοχή του Περιστερίου. Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής επαγγελματική εμπειρία (κατά προτίμηση σε VW – AUDI) Τεχνική εκπαίδευση και αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών Επαγγελματική

12 Απρ
Πειραιώς [RANDSTAD]

Είσαι μηχανικός αυτοκινήτων και διαθέτεις εμπειρία σε συνεργείο αυτοκινήτων; Είσαι αποτελεσματικός και μεθοδικός στην εργασία σου; Αναζητάς το επόμενο βήμα στην επαγγελματική σου εξέλιξη;  Εάν η απάντηση στα παραπάνω είναι «ναι», τότε ίσως η συγκεκριμένη θέση εργασίας είναι για σένα.  Για

11 Απρ
Αθήνα [MEGA MOTORS SA]

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα