13 Μαρ

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα...

Σχετικες Αγγελιες

09 Σεπ
Αθήνα [ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών. Να γνωρίζει και από ποδήλατα. Αρμοδιότητες: Μερική απασχόληση τις απογευματινές ώρες Απαραίτητα Προσόντα: Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο μηχανικού. Η εταιρία προσφέρει:

03 Σεπ
Αθήνα [C.Y.CAR]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ αυτοκινήτων, πτυχιούχος ανεξαρτήτως βαθμίδας ή με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, από 35 έως 48 ετών, με αυτοκίνητο, εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών,

30 Αυγ
Αθήνα [MEGA MOTORS SA]

Η Mega Motors S.A. επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα επικοινωνίας

25 Σεπ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη Α.Ε., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη: Υπεύθυνο Τμήματος Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 χρόνων σε αντίστοιχη θέση (κατά προτίμηση σε GROUP VAG) Διαχείριση αποθήκης και πελατολογίου Ικανότητα επικοινωνίας και

25 Σεπ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητή Προγράμματος Σπουδών «Βιομηχανικός Εξοπλισμός»   Απαιτούμενα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία