13 Μαρ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑΡΟΣ ελληνικής καταγωγής έως 23 ετών από εμπορική επιχείρηση στο Καλοχώρι για ΠΛΗΡΗ, ΜΟΝΙΜΗ και ΝΟΜΙΜΗ απασχόληση. Η εργασία αφορά διανομή ανταλλακτικών με μηχανάκι και αυτοκίνητο, ασχολίες αποθήκης, τακτοποιήσεις, ετοιμασία παραγγελιών καθώς και εργασίες καθαριότητας της...

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Αθήνα

ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ εταιρεία τροφίμων με έδρα την Αθήνα ζητεί αποθηκάριο οδηγό - διανομέα κάτοχο επαγγελματικού διπλώματος Γ' κατηγορίας, για πλήρη απασχόληση,

24 Απρ
Δυτικής Αττικής [HELL GREECE LTD ]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στον Ασπρόπυργο ζητεί: Αποθηκάριο / Οδηγό κάτοχο επαγγελματικού διπλώματος Γ' κατηγορίας, για πλήρη απασχόληση, επιθυμητό διπλώμα κλαρκ, καλή γνώση Η/Υ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Απρ
Δήμος Κω [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

  To ολοκαίνουργιο ξενοδοχειακό συγκρότημα LANGO DESIGN HOTEL SPA αναζητά για τη σεζόν 2018 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες, μήπως είσαι ένας από αυτούς? Aποθηκάριος - Κως Απαιτούμενα προσόντα– δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*, Ελλάδας ή εξωτερικού Άριστη γνώση της

23 Απρ
Αθήνα [ManDynamic]

www.mandynamic.gr για υποβολή βιογραφικών Ζητείται Οδηγός-Διανομέας με έδρα το Καπανδρίτη για Αθήνα και Πειραιά. Είδος Φορτίου: Ξηρό Απαραίτητη κατοχή

22 Απρ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza Πεύκα]

Ζητείται πακετάς από την Roma Pizza στο Ρετζίκι, με δικό του μηχανάκι, για μερική ή πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310676201, κος Κώστας ώρες επικοινωνίας 13.00-17.00