13 Μαρ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑΡΟΣ ελληνικής καταγωγής έως 23 ετών από εμπορική επιχείρηση στο Καλοχώρι για ΠΛΗΡΗ, ΜΟΝΙΜΗ και ΝΟΜΙΜΗ απασχόληση. Η εργασία αφορά διανομή ανταλλακτικών με μηχανάκι και αυτοκίνητο, ασχολίες αποθήκης, τακτοποιήσεις, ετοιμασία παραγγελιών καθώς και εργασίες καθαριότητας της...

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

www.mandynamic.grγια δωρεάν υποβολή αιτήσεων – βιογραφικών: Ζητείται Οδηγός-Διανομέας-Αποθηκάριος από εταιρεία τροφίμων Περιοχή: Αθήνα,Κέντρο Απαραίτητα

07 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [DEXIM]

Η εταιρία DEXIM ενδιαφέρεται να προσλάβει: Αποθηκάριο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία έως 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένη αποθήκη Χειρισμός PDA Καλή γνώση Η/Υ Προγραμματισμός, οργάνωση και υπευθυνότητα Ομαδικό πνεύμα Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Ηλικία έως 35 ετών

07 Δεκ
Βριλήσσια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου

07 Δεκ
Βύρωνας

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΖΗΤΑ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ ΟΔΗΓΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΛΕΣΑΤΕ ΣΤΟ 6945581771 ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

06 Δεκ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Η ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε. η ταχύτερα αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό / Διανομέα για διανομή εμπορευμάτων στα συνεργαζόμενα καταστήματα/πελάτες. Βασική αποστολή είναι η υλοποίηση των παραγγελιών/κάλυψη των πελατών σε