11 Μαρ

Barista .πωλητριες.βοηθοι ζαχαροπλαστη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται προσωπικό να έχει γνώση καφέ κ σνακ.Μισθος 720...

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει στο κατάστημά της στον Σταυρό Αγ. Παρασκευής για πλήρη απασχόληση:

24 Μαι

21 Ιουν
Αθήνα [ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ]

Η εταιρία Κωσταρέλος για το κατάστημά της στα Βριλήσσια επιθυμεί να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή η εμπειρία σε κατάστημα τροφίμων Επικοινωνιακές δεξιότητες με ποιοτική εξυπηρέτηση των καταναλωτών Διερεύνηση

20 Ιουν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΔΩΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Εταιρία παραγωγής ειδών συσκευασίας τροφίμων για το υποκατάστημά της στην Αθήνα ζητά εξωτερικούς πωλητές ή πωλήτριες για στελέχωση τμήματος πωλήσεων

20 Ιουν

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στην Αργυρούπολη Barista για Παραγωγή Καφέ Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε