12 Μαρ

Καινουργιο ξενοδοχείο 4 αστέρων

Γλυφάδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ξενοδοχείο 4 αστέρων στα Νότια προάστια, με opening τον Μάιο 2018, ζητεί front desk agents, νυχτερινό υπάλληλο υποδοχής, sales and reservations,...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για την τουριστική περίοδο 2019 Διευθυντή Ξενοδοχείου Code: HΜ Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης σχολής στα Τουριστικά Επαγγέλματα Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε

12 Δεκ
Δήμος Ιητών [HAMOGELO]

Ο τουριστικός όμιλος Χαμόγελα ΕΠΕ, που εδρεύει στην Ίο, αναζητεί για τη θερινή σεζόν 2019 Διευθυντή Ξενοδοχείου Απαραίτητη προϋπόθεση η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προσφέρεται ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. Επιθυμητή η φωτογραφία στο βιογραφικό. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν στην

12 Δεκ
Αιγάλεω [Reprise]

Αναζητώ Παιδαγωγό στην περιοχή Αιγάλεω για ένα παιδί ηλικίας 4 ετών. Οι υπηρεσίες που επιθυμώ είναι Φύλαξη παιδιού, Απασχόληση στο σπίτι, Απασχόληση σε άλλη

11 Δεκ
Αθήνα [proson.gr]

Ο Δήμος Ιλίου ανακοινώνει την πρόσληψη 14 ατόμων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, έως 31/08/2019 με δυνατότητα παράτασης ή ανανέωσης,

11 Δεκ
Καλλιθέα [ARANGIA]

Εταιρία στην Καλλιθέα αναζητεί άτομο για 4ώρη απογευματινή απασχόληση Απαιτήσεις : * Απόφοιτος ΑΕΙ/TEI * Άνεση στην επικοινωνία * Απαραίτητες Γνώσεις Office(