13 Μαρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ζητά άτομα με εμπειρία στην τηλεφωνική επικοινωνία, για την προώθηση επαγγελματικών οδηγών. Παρέχονται: Μισθός - Ασφάλεια - Bonus - 5θήμερο ,...

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Καλλιθέα [REDCALL]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή

19 Σεπ
Αθήνα [ΚΛΩ]

Ζητούνται υπάλληλοι γραφείου για τη στελέχωση τμημάτων σε μεγάλο τηλεφωνικό κέντρο στην περιοχή του Ρουφ

18 Σεπ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοθεσία Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

18 Σεπ

17 Σεπ
Πανελλήνια [Call Center γνωστής εταιρίας]

Προσλαμβάνονται Υπάλληλοι Γραφείου ανεξαρτήτως ηλικίας με ευχέρεια επικοινωνίας για call center γνωστής εταιρίας. Μισθός και ασφάλεια. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]