13 Μαρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ζητά άτομα με εμπειρία στην τηλεφωνική επικοινωνία, για την προώθηση επαγγελματικών οδηγών. Παρέχονται: Μισθός - Ασφάλεια - Bonus - 5θήμερο ,...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων και Υπηρεσιών Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοθεσία Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

21 Ιουν
Αθήνα

Η CQS S.A., ηγέτιδα ελληνική εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών CRM, αναζητεί: Υπάλληλους γραφείου ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ: YG_CQS 5νθημερη, 8ωρη ή 6ωρη απασχόληση

20 Ιουν
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών αναγκών της αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Κάτω

19 Ιουν
Πλατεία Συντάγματος

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία που δραστηριοποιείται σε μονωτικά υλικά εισαγωγές και εξαγωγές προϊόντων ζητά υπαλλήλους γραφείου για απλές και διοικητικές θέσεις για το

18 Ιουν
Πανελλήνια [Διακεκριμένη εταιρία]

Υπάλληλοι Γραφείου Διακεκριμένη εταιρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, εκπροσωπώντας μεγάλες εταιρίες στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, της ενέργειας και του τραπεζικού τομέα, ζητά να προσλάβει υπαλλήλους γραφείου για μερική απασχόληση στο τηλεφωνικό κέντρο της. Προφίλ υποψηφίου: