13 Μαρ

ΟΔΗΓΟΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Α´ και Β´ (επιθυμητό και Γ´) κατηγορίας, από εταιρεία τροφοδοσίας καταστημάτων.
Αποστολή βιογραφικών mr.ice862002.cv@gmail.com

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία στον χώρο του επαγγελματικού επίπλου]

Μεγάλη εταιρία στον χώρο του επαγγελματικού επίπλου με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητεί: Εργοδηγό Παραγωγής για τη στελέχωση του τμήματος ποιοτικού ελέγχου. Αρμοδιότητες / καθήκοντα: Ποιοτικός έλεγχος σε όλα τα στάδια της παραγωγής Παρακολούθηση παραγωγικότητας Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία

24 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Οδηγό με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας για τις εγκαταστάσεις της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: ΟΔΓ-ΘΕΣ/0918 Αρμοδιότητες: Μεταφορά και διανομή εμπορευμάτων σε συντήρηση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Προφίλ: Απόφοιτος λυκείου

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [EUROCOFFEE]

Οδηγός-πωλητής έως 35 ετών ζητείται για . Βιογραφικά: trofodosia@eurocoffee.gr Αρμοδιότητες: τροφοδοσία αυτομάτων πωλητών, από αντιπροσωπεία της Nestle στην Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας, κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, bonus

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΘΕΣΓΑΛΑ]

Ο ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ «ΘΕΣγάλα», αναζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκης Διανομείς με δικό τους μηχανάκι. Παρέχεται βασικός μισθός και ασφάλιση. Προσόντα: άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, καλή γνώση του οδικού δικτύου της Θεσσαλονίκης, ευγένεια, συνέπεια, υπευθυνότητα. Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6955583818

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Π. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ]

Ζητείται οδηγός έως 35 ετών. Αρμοδιότητες: Διανομή ειδών στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας + Π.Ε.Ι. , εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό.