13 Μαρ

ΟΔΗΓΟΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Α´ και Β´ (επιθυμητό και Γ´) κατηγορίας, από εταιρεία τροφοδοσίας καταστημάτων.
Αποστολή βιογραφικών mr.ice862002.cv@gmail.com

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

17 Δεκ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται οδηγός από εταιρία ειδών υγιεινής - πλακιδίων έως 35 ετών .Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικού στο email:loukasbagno@gmail.com ή στο fax:2310464981. Επικοινωνία 10:00-14:00 στο τηλ:2310661000

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [BARISTART]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ BARISTART ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 23130 65578 ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 10:00-16:00

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [SPEATY Χαριλάου]

Ζητείται, Deliveras-Διανομέας-Πακετάς σε Καφέ-Κρεπερί, για Πρωινή και Απογευματινή εργασία. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα και δικό του μηχανάκι.