13 Μαρ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η βιομηχανία τροφίμων ΕΔΕΣΜΑ ΑΕΒΕ αναζητά ηλεκτρολόγο – συντηρητή για μόνιμη απασχόληση για το εργοστάσιο της στη ΒΙΠΕ Σίνδου.
Ο υποψήφιος είναι επιθυμητό να διαθέτει τα εξής προσόντα:
-Πραγματική βιομηχανική εμπειρία σε συνθήκες παραγωγής
-Ικανότητα αυτόνομης εργασίας καθώς και εργασίας ως μέλος ομάδας συντήρησης
-Μηχανολογική γνώση πρακτικού μηχανικού παράλληλα με του ηλεκτρολόγου εκτιμάται ιδιαιτέρως.
Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους μόνο μέσω email στο paragogi@edesma.gr

ΕΔΕΣΜΑ ΑΕΒΕ

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Τεχνική μελετητική & συμβουλευτική εταιρία]

Ζητείται Μηχανολόγος ή/και Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη απασχόληση από τεχνική μελετητική και συμβουλευτική εταιρία με πολυετή δραστηριότητα στους τομείς των μελετών, επιβλέψεων και αδειοδοτήσεων (Η/Μ) ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων. Η θέση αφορά εργασία στα γραφεία της εταιρίας

12 Δεκ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

11 Δεκ
Δήμος Σκοπέλου [Όμιλος ξενοδοχείων]

Ζητείται Ηλεκτρολόγος / Συντηρητής για όμιλο ξενοδοχείων στη Σκόπελο για μόνιμη εργασία. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Δεκ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

To πολυτελές Castello Boutique Resort Spa και το Castello Village Resort, τεσσάρων αστέρων στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης, αναζητούν για τη σεζόν 2019: Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν τον προληπτικό έλεγχο και τη συντήρηση του ξενοδοχείου βάσει προγράμματος και την καθημερινή επιδιόρθωση βλαβών που

09 Δεκ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί να προσλάβει άμεσα: Συντηρητή Ηλεκτρολόγο με ηλεκτρολογικές γνώσεις και προηγούμενη εμπειρία. Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και διατροφή Εποχική απασχόληση Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας