13 Μαρ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η βιομηχανία τροφίμων ΕΔΕΣΜΑ ΑΕΒΕ αναζητά ηλεκτρολόγο – συντηρητή για μόνιμη απασχόληση για το εργοστάσιο της στη ΒΙΠΕ Σίνδου.
Ο υποψήφιος είναι επιθυμητό να διαθέτει τα εξής προσόντα:
-Πραγματική βιομηχανική εμπειρία σε συνθήκες παραγωγής
-Ικανότητα αυτόνομης εργασίας καθώς και εργασίας ως μέλος ομάδας συντήρησης
-Μηχανολογική γνώση πρακτικού μηχανικού παράλληλα με του ηλεκτρολόγου εκτιμάται ιδιαιτέρως.
Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους μόνο μέσω email στο paragogi@edesma.gr

ΕΔΕΣΜΑ ΑΕΒΕ

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ηλεκτρολόγος Συντηρητής - Θεσσαλονίκη Ξενοδοχείο του ομίλου μας αναζητάει ηλεκτρολόγο συντηρητή. Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν τον προληπτικό έλεγχο και τη συντήρηση του ξενοδοχείου βάσει προγράμματος και την καθημερινή επιδιόρθωση βλαβών που θα προκύπτουν κατά τη λειτουργία.

07 Ιουν
Θεσσαλονίκη [HRStrategy]

Ο πελάτης, εργοστάσιο επεξεργασίας βρώσιμης ελιάς στη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Συντηρητή εργοστασίου. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι επιθυμητά απόφοιτοι Πολυτεχνικών σχολών ή ΤΕΙ της Ελλάδας ή της αλλοδαπής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την Ελληνική και την Αγγλική γλώσσα, να διαβάζουν άριστα μηχανολογικό σχέδιο και να έχουν πολύ καλές γνώσεις χειρισμού υπολογιστών γραφείου και ιδιαίτερα εφαρμογών υπολογιστικών...

... φύλλων.

Τα κύρια καθήκοντα του κατόχου της θέσης θα είναι:

- Ο έλεγχος και η διασφάλιση της ορθής λειτουργίας των βιομηχανικών μηχανών.
- Η αντιμετώπιση βλαβών.
- Η συμμετοχή σε δραστηριότητες προληπτικής συντήρησης.
- Ο καθορισμός πλάνου συντήρησης και ετήσιου προϋπολογισμού.
-Ο έλεγχος, η καταγραφή και η τήρηση αποθεμάτων ανταλλακτικών.
- Η διατήρηση αρχείου που σχετίζεται με προσφορές και έντυπα συντήρησης.
- Η έκδοση αναφορών με KPI’s που αφορούν τη συντήρηση.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Tags:

04 Ιουν
Πανελλήνια [GLOBE WILLIAMS HELLAS LTD]

Εταιρία ολοκληρωμένης διαχείρισης ακινήτων ζητεί Ηλεκτρολόγο / Συντηρητή για όλη την Αττική με πρότερη εμπειρία σε εταιρικό περιβάλλον ή σε αντίστοιχη θέση για μόνιμη απασχόληση. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Tηλ.: 210 9803887 (09:00-17:00)

01 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανία]

Ζητείται από μεγάλη βιομηχανία στο Κορωπί Ηλεκτρολόγος / Συντηρητής Βάρδιας για μόνιμη εργασία σε βάρδιες. Παρέχεται μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

29 Μαι
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση: Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω