13 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ-ΜΕΛΕΤΗ ΧΩΡΟΥ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ AUTOCAD,3DS MAX,PHOTOSHOP
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΚΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα

Επωνυμία εργοδοτικού φορέα: Ολοκληρωμένα Πληροφοριακά Συστήματα Α.Ε Επιστημονικό πεδίο: Τεχνολογικές επιστήμες Περιοχή εργασίας: Αθήνα Συνημμένα αρχεία:

18 Σεπ
Αθήνα [Exnet Hellas]

"Η εταιρεία μας δίνει την ευκαιρία να κάνετε την πρακτική σας άσκηση στους τομείς όπως: 1. Προγραμματισμός php, mysql 2. Γραφιστική και web design 3. Δημόσιες σχέσεις και εμπόριο 4. Δημοσιογραφία και MEDIA Η 16ετή εμπειρία της εταιρείας μας σας δίνει τα απαραίτητα εφόδια για να έχετε μια αποτελεσματική επαγγελματική πορεία στην αγορά. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο:...

... job@exnet.gr
Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679"

Tags:

15 Σεπ
Αθήνα [Media Markt]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό

14 Σεπ
Αθήνα [ΙΝΟΜΑΚ ΑΒΕΕ]

Αναζητούμε τελειόφοιτο/η τμήματος Μηχανολογίας (ΙΕΚ ή ΤΕΙ ή ΑΕΙ) για πρακτική άσκηση στην ΙΝΟΜΑΚ Refrigerators, Επαγγελματικά Ψυγεία - Ανοξείδωτες Κατασκευές,

12 Σεπ
Αθήνα [proson.gr]

Το Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης εντάσσει τους εκπαιδευόμενους σε πολλές διαφορετικές πτυχές των δραστηριοτήτων του Ιδρύματος και τους ενσωματώνει στον οργανισμό