13 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ-ΜΕΛΕΤΗ ΧΩΡΟΥ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ AUTOCAD,3DS MAX,PHOTOSHOP
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΚΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουν
Αθήνα [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura – Eonia προσφέρει θέσεις πρακτικής άσκησης στις ειδικότητες: Τεχνικού Αισθητικής Τέχνης Βοηθού Φυσικοθεραπευτή Βοηθού Διαιτολόγου Ο όμιλός μας, πρωτοπόρος στον τομέα της αισθητικής προσώπου – σώματος, θα συμβάλει αποτελεσματικά στην κατάρτιση των

11 Ιουν
Αθήνα [EAT AT MILTON\'S]

Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών για Πρακτική Άσκηση Για τη σεζόν 2018, κλείσε εγκαίρως θέση για  να συνεργαστείς με τους καλύτερους chefs, αρτοποιούς, ζαχαροπλάστες. Το restaurant Eat at Milton’s στην Πλάκα προσφέρει τη δυνατότητα σε νέες/νέους να κάνουν την πρακτική τους στα τμήματα κουζίνας, σέρβις,

07 Ιουν
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική τους

01 Ιουν
Αθήνα [HOTEL PRESIDENT]

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός για πρακτική άσκηση. να συμμετέχει στην οργάνωση των εργασιών συντήρησης του ξενοδοχείου υπό την καθοδήγηση του τεχνικού διευθυντή [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

01 Ιουν

Πρακτική Άσκηση για Φοιτητές Πληροφορικής Συνεργασία με τον διευθυντή πληροφορικής του ξενοδοχείου στην υποστήριξη των πληροφοριακών συστημάτων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]