13 Μαρ

νοσηλευτής-τρια

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία με εμπειρία ετών στο χώρο της υγείας, ζητείται νοσηλευτής-τρια για παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών σε κατ’ οίκον νοσηλεία. Απαραίτητα προσόντα: απόφοιτος Τ.Ε.Ι , κάτοχος διπλώματος Ι.Χ αυτοκινήτου και άδειας ασκήσεως επαγγέλματος. Αποστολή βιογραφικού στο email της εταιρίας.newmedical@hotmail.com

οικονομου β & σια οε

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουν
Δήμος Κερκυραίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Υπευθυνότητα, αγάπη για τα παιδιά και ικανότητα να διαμορφώνει σχέσεις ασφάλειας και εμπιστοσύνης μαζί τους Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ Ικανότητες οργάνωσης και

05 Ιουν
Δήμος Κορινθίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και συστατικές επιστολές Περιοχή: Αρχαία Κόρινθος [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

04 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι: Νοσηλευτής Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη η άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Με ανάλογη εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών Πνεύμα ομαδικότητας, αξιοπιστία, υπευθυνότητα Παρέχεται υψηλού επιπέδου περιβάλλον εργασίας σε ένα

30 Μαι
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για υποκατάστημα στο κέντρο (Βασιλίσσης Σοφίας) Νοσηλευτής για 4ωρη απασχόληση. Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Γνώση αγγλικών Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό πνεύμα, αξιοπιστία, υπευθυνότητα Παρέχονται συνεχής εκπαίδευση

14 Ιουν
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια Χειρουργείου από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Συμμετέχει σε προγραμματισμένα και έκτακτα χειρουργεία είτε ως εργαλειοδότης/τρια είτε ως κίνηση ανάλογα με την εμπειρία που έχει Είναι υπεύθυνος/η για την καθαριότητα της αίθουσας την οποία