13 Μαρ

νοσηλευτής-τρια

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία με εμπειρία ετών στο χώρο της υγείας, ζητείται νοσηλευτής-τρια για παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών σε κατ’ οίκον νοσηλεία. Απαραίτητα προσόντα: απόφοιτος Τ.Ε.Ι , κάτοχος διπλώματος Ι.Χ αυτοκινήτου και άδειας ασκήσεως επαγγέλματος. Αποστολή βιογραφικού στο email της εταιρίας.newmedical@hotmail.com

οικονομου β & σια οε

Σχετικες Αγγελιες

10 Σεπ
Αθήνα [safecare.gr]

Νοσηλευτής -τρια ζητείται για δομή ψυχικής υγείας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

19 Σεπ
Αθήνα [METRON HEALTHCARE ΑΕBE]

Η METRON HEALTHCARE ΑΕBE, εταιρία ιατρικών υλικών με δυναμική πορεία στο χώρο της ιατρικής τεχνολογίας και έδρα στην Κάτω Κηφισιά Αττικής, ζητά προσωπικό για

06 Σεπ
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια κατ' οίκον από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Να έχει καλές γνώσεις φλεβοκεντήσεων, αιμοληψιών και τοποθέτησης ουροκαθετήρων Να γνωρίζει UV χορήγηση φαρμάκων Να περιποιείται κατακλίσεις και να κάνει αλλαγές τραυμάτων Να ελέγχει τη

06 Σεπ
Πανελλήνια [ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ]

Ο όμιλος Ευρωκλινική είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή του, το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στον χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ασυναγώνιστη ποιοτικά φροντίδα υγείας και την

04 Σεπ

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια Χειρουργείου από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Συμμετέχει σε προγραμματισμένα και έκτακτα χειρουργεία είτε ως εργαλειοδότης/τρια είτε ως κίνηση ανάλογα με την εμπειρία που έχει. Είναι υπεύθυνος/η για την καθαριότητα της αίθουσας στην οποία