13 Μαρ

Ζητειται παρκαδορος

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται ο δηγος σε υπαιθριο σταθμο αυτοκινητων στο Μοναστηρακι. Εμπειρος εως 30 ετων με καλη φυσικη κατασταση.
8ωρο 6ημερο με ασφαλιση αδειες δωρα προωλεπομενα. Τυχον υπερωρια πληρωνεται.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαρ
Αθήνα [Κ. ΠΙΕΤΡΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

Αλυσίδα φούρνων αναζητά Παρκαδόρο για το κατάστημά της στην περιοχή της Ηλιούπολης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

Tags:

12 Μαρ
Αθήνα [Ηλίας Γερακάρης]

Κατασκευαστική εταιρία ζητά ηλεκτρολόγο τεχνίτη για μόνιμη απασχόληση.

07 Μαρ
Αθήνα [ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ]

Ζητείται υπάλληλος (ΑΝΤΡΑΣ) για τη θέση «Υπάλληλος καταστήματος/ Αποθηκάριος» σε κατάστημα Λιανικής πώλησης στην οδό Ευρυπίδου. Μόνιμη απασχόληση. 6-ήμερη εργασία Προσόντα: • Ηλικία έως 30 ετών. • Προϋπηρεσία στο χώρο των τροφίμων θα θεωρηθεί προσόν • Επιθυμητή γνώση ξένης γλώσσας • Επιθυμητό δίπλωμα οδήγησης για μηχανάκι & αυτοκίνητο Επικοινωνία στο 210-3227725, κος Γιώργος

06 Μαρ
Αθήνα [Πλουμής Σωτηρόπουλος]

Η εταιρεία Κτηματικών Συναλλαγών ΠΛΟΥΜΗΣ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζητά ΣΤΕΛΕΧΟΣ Το οποίο, μετά από εκπαίδευση θα αναλάβει την ευθύνη πελατών υψηλού επιπέδου. Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι καλλιεργημένα άτομα με άριστη γνώση τουλάχιστον της Αγγλικής γλώσσας, γνώση της απλής χρήσης Η/Υ, οργανωτικοί με ευχάριστη προσωπικότητα, ευγενείς, εργατικοί. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι κάτοχοι επιβατικού αυτοκινήτου. Οι αποδοχές, μετά το πρώτο εξάμηνο θα βασίζονται στην...

... απόδοση του στελέχους και προσδοκώνται να είναι υψηλού επιπέδου.
Τα βιογραφικά να αποσταλούν στο e-mail:
mariav@ploumis-sotiropoulos.gr

Tags:

25 Φεβ
Αθήνα [Κατάστημα γυναικείων ενδυμάτων ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Η/Υ, ΚΥΡΊΩΣ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΌΝΙΟ ΕΜΠΌΡΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: