12 Μαρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr.
Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

MIGDANI ANASTASIA

Σχετικες Αγγελιες

30 Νοε
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές παιδαγωγικών σχολών για δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχιούχος

28 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Μηχανοτρονική Μηχανολογία Αυτοκινήτου / Μοτοσικλέτας / Σκάφους Ψυκτική Τεχνολογία και Τεχνολογία Αερίων καυσίμων

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Οπτικοακουστικά μέσα Φωτογραφία, fashion / food photography Σκηνοθεσία, μοντάζ, σενάριο Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Οικονομίας Διοίκησης Εφοδιαστική Αλυσίδα Ναυτιλιακά Λογιστική Διοίκηση Επιχειρήσεων Marketing Απαιτούμενα προσόντα:

28 Νοε

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Υγεία Φυσικοθεραπεία Γενική Ιατρική Νοσηλευτική Εργοθεραπεία Μικροβιολογία Φαρμακευτική Φυσικοθεραπεία