12 Μαρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr.
Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

MIGDANI ANASTASIA

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Αθήνα [Οικομάθεια]

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητάει καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών για την παράδοση μαθημάτων κατ' οίκον Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Πολυτεχνικών Σχολών Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος. Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη Συνεργασία

14 Ιουν
Πανελλήνια [DESKNET]

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

11 Ιουν
Θεσσαλονίκη [TrenDy Learning]

Από κέντρο ξένων γλωσσών στην Θεσσαλονίκη ζητούνται καθηγητές/τριες ΣΟΥΗΔΙΚΩΝ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΩΝ και ΟΛΛΑΝΔΙΚΩΝ. Αποστολή Βιογραφικών στο email: cv@trendylearning.gr ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 2310833535

05 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης]

Ζητούνται καθηγητές όλων των ειδικοτήτων από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης στη Θεσσαλονίκη. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο member.123@yahoo.com . Δεν απαιτείται προϋπηρεσία. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Fratelli Petridi]

Ζητείται γραφίστας για πλήρη απασχόληση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.   Απαραίτητα προσόντα:   Adobe Photoshop Adobe InDesign Γνώση Αγγλικής Γλώσσας Γνώσεις Φωτογράφησης   Επιπρόσθετα προσόντα: Γνώση Pack Shot Creator Studio   [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.][Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]