12 Μαρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr.
Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

MIGDANI ANASTASIA

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Απόφοιτοι / Τελειόφοιτοι Σχολών Οικονομικών / Business Administration / Marketing Μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία, που κύρια αντικείμενά της είναι η προώθηση project, η έρευνα αγοράς, το marketing και οι πωλήσεις, δημιουργεί 3 νέες θέσεις και επιλέγει άμεσα 3 στελέχη, με φιλοδοξία και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες,

13 Σεπ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές παιδαγωγικών σχολών για δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχιούχος

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Πανελλαδικό Δίκτυο]

Ζητούνται καθηγητές ξένων γλωσσών να ενταχθούν στην πλατφόρμα του Πανελλαδικού Δικτύου των επιδοτούμενων σεμιναρίων-μαθημάτων, που γίνονται μέσω προγραμμάτων ΟΑΕΔ, σε όλες τις επιχειρήσεις της Ελλάδας όλο το χρόνο, ως εξουσιοδοτημένοι εκπρόσωποι, και να αναλάβουν εκπαιδευτικοί συνεργάτες στην περιοχή τους (σε νομαρχιακό επίπεδο) με υψηλές αμοιβές.Υπεύθυνος Επικοινωνίας Γιώργος Γεωργίου www.panelladiko-diktyo.gr panelladiko.diktyo@gmail.com Τηλ. 6974616392...

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [safecare.gr]

Ζητούνται Καθηγητές-τριες Αγγλικών με γνώση πτυχίου ΤΙΕ, με σκοπό να αναλάβουν τη διδασκαλία του πτυχίου σε τάξεις ενηλίκων. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΙΑΝΑΠ ΚΔΒΜ2]

ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΜΕ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ ΤΙΕ, ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΕ ΤΑΞΕΙΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΛΗΦΘΟΥΝ ΥΠΟΨΗ.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ EMAIL: viografikakek@gmail.com