12 Μαρ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Πωλήσεις

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Εκπαιδευτικό Οργανισμό στα Β. Προάστια, ζητείται κοπέλα για μερική απασχόληση σε γραμματειακή υποστήριξη και πωλήσεις.

Απαραίτητα προσόντα

- Επιθυμητή ηλικία 25 έως 30 ετών
- Επίπεδο σπουδών ΑΕΙ/ΤΕΙ
- Πολύ καλή γνώση Η/Υ & ΜS Office. Η κατοχή ECDL θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
- Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας επιπέδου Proficiency
- Ευχέρεια γραπτού & προφορικού λόγου. Άνεση & ευγένεια στην επικοινωνία
- Επαγγελματισμός, ικανότητα στην οργάνωση
Αποστολή βιογραφικών στο: info@imstudies.gr με θέμα «Βιογραφικό για την κάλυψη θέσης Γραμματειακής Υποστήριξης και Πωλήσεων»

Afroditi Feredinou

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Αθήνα [MEDIHALL ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΙΑΤΡΕΙΟ]

Πολυϊατρείο στην περιοχή της Κηφισιάς, ζητά υποψήφια για την κάλυψη της θέσης της Γραμματειακής Υποστήριξης

11 Δεκ
Αθήνα [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά: Γραμματειακή

11 Δεκ
Αθήνα [ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης από ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης (Ωράριο εργασίας 11

11 Δεκ
Αθήνα [A LINK IMPORT & EXPORT]

Ζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης από εισαγωγική - εξαγωγική εταιρεία με έδρα στην Καλλιθέα Αττικής. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

11 Δεκ
Αθήνα [JUST PILATES]

Το Just Pilates Studio στο κέντρο της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών & γραμματειακής υποστήριξης. Θέση εργασίας μερικής