12 Μαρ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Πωλήσεις

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Εκπαιδευτικό Οργανισμό στα Β. Προάστια, ζητείται κοπέλα για μερική απασχόληση σε γραμματειακή υποστήριξη και πωλήσεις.

Απαραίτητα προσόντα

- Επιθυμητή ηλικία 25 έως 30 ετών
- Επίπεδο σπουδών ΑΕΙ/ΤΕΙ
- Πολύ καλή γνώση Η/Υ & ΜS Office. Η κατοχή ECDL θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
- Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας επιπέδου Proficiency
- Ευχέρεια γραπτού & προφορικού λόγου. Άνεση & ευγένεια στην επικοινωνία
- Επαγγελματισμός, ικανότητα στην οργάνωση
Αποστολή βιογραφικών στο: info@imstudies.gr με θέμα «Βιογραφικό για την κάλυψη θέσης Γραμματειακής Υποστήριξης και Πωλήσεων»

Afroditi Feredinou

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Αθήνα [ΣΥΛΛΟΓΟΣ]

Σύλλογος ζητά νέα έως 25 ετών για Γραμματέα στα Γραφεία του Παραρτήματός του στην Αθήνα, με γνώσεις γραμματειακής υποστήριξης, ικανότητα διαπραγμάτευσης,

20 Σεπ
Αθήνα [ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ - ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ]

Ζητείται Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης από συμβολαιογραφείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας 5ωρης πρωινής απασχόλησης

20 Σεπ
Αθήνα [Dermavita ]

Ζητείται κοπέλα από δερματολογικό ιατρείο για full time .Επιθυμητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο χώρο .Αποστολη βιογραφικών μόνο με φωτογραφία

18 Σεπ
Αθήνα [SAFETY]

Ασφαλιστικό γραφείο ζητά δεσποινίδα 28-38 ετών ετών για γραμματειακή υποστήριξη. Ωράριο 10.00 – 14.00 Δευτέρα – Παρασκευή. πρόσληψη κανονική. Καλή γνώση Η – Υ

12 Σεπ
Αθήνα [Remax New Deal]

Η REMAX NEWDEAL , No 1 στην Ελλάδα Σύμβουλοι Ακινητης Περιουσίας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης