11 Μαρ

ΒΟΗΘΟΣ λογιστή ζητείται

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΒΟΗΘΟΣ λογιστή έως 35 ετών από εισαγωγική εταιρεία, στη Μεταμόρφωση απαραίτητα ΤΕΙ ή ΑΕΙ,
Αρμοδιότητες: για έκδοση δελτίων αποστολής και τιμολογίων, INTRASTATγια έκδοση δελτίων αποστολής και τιμολογίων,
κοστολόγηση, διαχείριση παραγγελιοληψίας, συμμετοχή σε λογιστικές εργασίες (ΦΠΑ,καταχωρήσεις )
διαχείριση εισαγωγών ,παρακολούθηση αποθήκης,παρακολούθηση προσφορών,Καταχώρηση λογιστικών παραστατικών
Τιμολόγηση προσφόρες
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση λογισμικού Soft one business
Επιθυμητά Προσόντα: απαραίτητα ΤΕΙ ή ΑΕΙ,
Η εταιρία προσφέρει:

Β ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ & ΣΙΑ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Αθήνα [Φουρναράκης Α.Ε.]

Η ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά, και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, αναπτύσσει, εμπορεύεται και διακινεί τα

20 Σεπ
Αθήνα [Bazaar]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του

27 Αυγ
Αθήνα [Market In Α.Β.Ε.Ε]

Ο όμιλος MARKET IN αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας. Βοηθός Λογιστή (AC 07/18) Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι

25 Σεπ
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

H Career In Progress (www.careerinprogress.gr), εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών διαχείρισης σταδιοδρομίας και στελέχωσης θέσεων, για λογαριασμό συνεργάτη της, εταιρίας παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και εκπαιδευτικών υπηρεσιών, αναζητά: Βοηθό Λογιστή για την περιοχή της Αθήνας. Ο κατάλληλος

25 Σεπ
Αθήνα

Ανώνυμη Εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα – Βοηθό λογιστηρίου Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα: Απόφοιτος/η