10 Μαρ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Εργασίας

Ζητείται υπεύθυνη καταστήματος έως 35 ετών για κατάστημα επώνυμων οίκων εσωρούχων/μαγιό εντός του Sani Resort στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής.
Απαραίτητα προσόντα

*Απόφοιτος Λυκείου
*Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλησεων λιανικής
*Κατοχος Πτυχιου Proficiency Αγγλικών (γνώση Ρωσικων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
*Πολύ καλή γνώση MS Office, Excell
*Κατοχος Διπλωματος και Οχηματος ΙΧ
*Ευχέρεια στην επικοινωνία και θετικός χαρακτήρας με θέληση για εργασία σε ενα επαγγελματικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει αξιοκρατικές συνθήκες εργασίας με ανταγωνιστικές αποδοχές, διαμονή και διαρκή εκπαίδευση

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να διευκρινίσουν αν κατέχουν οχημα ΙΧ

Αποστολη βιογραφικου

Telephone
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Αθήνα [DEXIM]

Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος για το κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας. Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για

05 Μαρ

27 Φεβ

19 Μαρ
Δήμος Ρόδου [MARITOUR]

Το πολυτελές Aquagrand Exclusive Deluxe Resort στη Λίνδο, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν του 2019: Υπάλληλο Καταστήματος / Βoutique Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση δεύτερης γλώσσας, γερμανικά ή ιταλικά θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Γνώση Η/Υ και προγραμμάτων

19 Μαρ
Δήμος Ρόδου [LIDL]

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος στη Ρόδο Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο