10 Μαρ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Εργασίας

Ζητείται υπεύθυνη καταστήματος έως 35 ετών για κατάστημα επώνυμων οίκων εσωρούχων/μαγιό εντός του Sani Resort στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής.
Απαραίτητα προσόντα

*Απόφοιτος Λυκείου
*Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλησεων λιανικής
*Κατοχος Πτυχιου Proficiency Αγγλικών (γνώση Ρωσικων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
*Πολύ καλή γνώση MS Office, Excell
*Κατοχος Διπλωματος και Οχηματος ΙΧ
*Ευχέρεια στην επικοινωνία και θετικός χαρακτήρας με θέληση για εργασία σε ενα επαγγελματικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει αξιοκρατικές συνθήκες εργασίας με ανταγωνιστικές αποδοχές, διαμονή και διαρκή εκπαίδευση

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να διευκρινίσουν αν κατέχουν οχημα ΙΧ

Αποστολη βιογραφικου

Telephone
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΙΑ ΑΕ]

Η KENTIA, η ελληνική εταιρία πρότυπο στον χώρο των λευκών ειδών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπεύθυνη/ο Καταστήματος Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στη διοίκηση καταστήματος (εμπειρία σε λευκά είδη θα θεωρηθεί πλεονέκτημα) Οργανωτικές ικανότητες Διαχείριση αποθέματος

12 Νοε
Δήμος Κορινθίων [iRepair]

Υπεύθυνη Καταστήματος - Κόρινθος Τα iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών αναζητά την κατάλληλη υποψήφια για τη στελέχωση του καταστήματος στην Κόρινθο. Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου, IΕΚ ή ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματος Απαραίτητη

09 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites ζητά να προσλάβει για εργασία στη Μύκονο: Υπεύθυνη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα:  Διετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις

09 Δεκ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Υπεύθυνη Spa Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτη ανάλογης σχολής Γνώση αγγλικών Γνώση μανικιούρ, πεντικιούρ, θεραπειών σώματος και προσώπου Γνώση χαλαρωτικού μασάζ  Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές

09 Δεκ
Δήμος Κορινθίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στη Κόρινθο Διευθυντικό