10 Μαρ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Εργασίας

Ζητείται υπεύθυνη καταστήματος έως 35 ετών για κατάστημα επώνυμων οίκων εσωρούχων/μαγιό εντός του Sani Resort στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής.
Απαραίτητα προσόντα

*Απόφοιτος Λυκείου
*Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλησεων λιανικής
*Κατοχος Πτυχιου Proficiency Αγγλικών (γνώση Ρωσικων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
*Πολύ καλή γνώση MS Office, Excell
*Κατοχος Διπλωματος και Οχηματος ΙΧ
*Ευχέρεια στην επικοινωνία και θετικός χαρακτήρας με θέληση για εργασία σε ενα επαγγελματικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει αξιοκρατικές συνθήκες εργασίας με ανταγωνιστικές αποδοχές, διαμονή και διαρκή εκπαίδευση

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να διευκρινίσουν αν κατέχουν οχημα ΙΧ

Αποστολη βιογραφικου

Telephone
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Πανελλήνια [LOUKOU DONUTS LTD]

Η εταιρία Lοukou Donuts Ltd., πρωτοπόρος κυπριακή εταιρία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, ζητά να προσλάβει από Ελλάδα και Κύπρο για μόνιμη εργασία στην Κύπρο: Υπεύθυνη/νο Καταστήματος Αρτοποιϊας-Ζαχαροπλαστικής Καθήκοντα: Να χτίζει πελατειακές σχέσεις και να αφήνει

13 Ιουν
Αθήνα [Gero SA]

Η εταιρεία GERO sa που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ηλεκτρολογικού υλικού με δεκατρία σημεία παρουσίας στην Ελλάδα επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο/η

08 Ιουν
Αθήνα [Axel Accessories Α,Ε,]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η καινοτομία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η

08 Ιουν
Αθήνα [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η καινοτομία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μία συνεχώς ανοδική και

06 Ιουν
Αθήνα [Voi & Noi]

Θέλεις να γίνεις μέλος της πιο δυνατής ομάδας πωλήσεων; Έλα στην ομάδα μας ως Υπεύθυνος/η Kαταστήματος – Γαλάτσι Η εταιρία: Με ηγετική θέση στον χώρο των