10 Μαρ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Εργασίας

Ζητείται υπεύθυνη καταστήματος έως 35 ετών για κατάστημα επώνυμων οίκων εσωρούχων/μαγιό εντός του Sani Resort στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής.
Απαραίτητα προσόντα

*Απόφοιτος Λυκείου
*Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλησεων λιανικής
*Κατοχος Πτυχιου Proficiency Αγγλικών (γνώση Ρωσικων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
*Πολύ καλή γνώση MS Office, Excell
*Κατοχος Διπλωματος και Οχηματος ΙΧ
*Ευχέρεια στην επικοινωνία και θετικός χαρακτήρας με θέληση για εργασία σε ενα επαγγελματικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει αξιοκρατικές συνθήκες εργασίας με ανταγωνιστικές αποδοχές, διαμονή και διαρκή εκπαίδευση

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να διευκρινίσουν αν κατέχουν οχημα ΙΧ

Αποστολη βιογραφικου

Telephone
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

04 Σεπ
Πειραιάς [VOI&NOI]

ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΖΗΤΑ ΝΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΠΕΙΡΑΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ Κ ΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ

30 Αυγ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., εταιρία παιδικών ενδυμάτων, αναζητά: Υπεύθυνη Καταστήματος Στις αρμοδιότητές της περιλαμβάνονται: Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος (αξιολόγηση και εκπαίδευση) Καθοδήγηση της ομάδας ώστε να προκύπτουν εξαιρετικά ευχαριστημένοι πελάτες Έλεγχος της διαθεσιμότητας των

30 Αυγ
Αθήνα [Κατάστημα Ενδυμάτων]

Η εταιρεία επώνυμης ένδυσης ζητά για το κατάστημα της στο McArthurGlen στα Σπάτα: Υπεύθυνη καταστήματος – Πωλήτρια Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο της

24 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΥΦΙΚΩΝ]

Νέο κατάστημα νυφικών στο κέντρο της Αθήνας ζητά Πωλήτρια - Υπεύθυνη Καταστήματος για πλήρη απασχόληση

15 Σεπ
Κηφισιά [PNN Nightwear - Κηφισιά]

Η αλυσίδα πυζαμών *_PNN_* *_Nightwear _*με παρουσία σε 30 σημεία πώλησης στην Ελλάδα, αναζητά προσωπικό σε ρόλο *Υπεύθυνης Καταστήματος/Πωλήτριας* για πλήρη