09 Μαρ

Eξωτερικοί Πωλητές - Θεσσαλονίκη

Δήμος Καλαμαριάς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Mail Boxes Etc, ένα απο τα μεγαλύτερα διεθνή δίκτυα franchise, καταστημάτων που παρέχουν υπηρεσίες αποστολών και επικοινωνίας σε ιδιώτες και εταιρικούς πελάτες, ζητά Εξωτερικούς Πωλητές για να στελεχώσει το πρώτο κατάστημα της Θεσσαλονίκης. Προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ Άριστη γνώση χειρισμού...

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Αλυσίδα super markets]

Ζητούνται Πωλητές, Αποθηκάριοι Πωλήτριες από αλυσίδα super markets για την περιοχή του Καλοχωρίου. Επιθυμητή ηλικία έως 25 ετών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Απρ
Πανελλήνια [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Πωλητές / Πωλήτριες Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την

21 Απρ

20 Απρ

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Προωθητές/τριες τσιγάρων, ποτών, τροφίμων και

20 Απρ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Εξωτερικοί Πωλητές (D2D) Vodafone – Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Σου αρέσει να γνωρίζεις συνεχώς κόσμο; Θέλεις να εργαστείς στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών; Η ManpowerGroup για λογαριασμό της Vodafone αναζητά να απασχολήσει εξωτερικούς πωλητές για τα καταστήματα της