08 Μαρ

Διανομέας - Καλλιθέα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο εστιατόριο Pizza Hut Καλλιθέας ζητά: Διανομέα μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται: Iκανοποιητικές αποδοχές Eυχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

03 Απρ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Tο εστιατόριο Pizza Hut Καλλιθέας ζητά: Διανομέα μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται: Iκανοποιητικές αποδοχές Eυχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Απρ
Αθήνα [NOBACCO]

Ζητείται υπάλληλος 30 έως 35 ετών για πώληση προϊόντων ηλεκτρονικού τσιγάρου, με πλήρη απασχόληση μέσω προγράμματος ΟΑΕΔ

23 Απρ
Αθήνα [ManDynamic]

www.mandynamic.gr για υποβολή βιογραφικών Ζητείται Οδηγός-Διανομέας με έδρα το Καπανδρίτη για Αθήνα και Πειραιά. Είδος Φορτίου: Ξηρό Απαραίτητη κατοχή

18 Απρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην προώθηση τηλεπικοινωνιών και άλλων υπηρεσιών ζητά συνεργάτες για πρωινή ή απογευματινή εργασία. Νέοι / νέες για τη στελέχωση Τμήματος Σταθερής Κινητής Τηλεφωνίας   Απαραίτητα προσόντα: Δυναμικός χαρακτήρας Διάθεση για εργασία Συνέπεια Ανάλογη

18 Απρ
Αθήνα [Εταιρία τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων τηλεφωνίας]

Εταιρία με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων τηλεφωνίας ζητά: Συνεργάτες / Πωλητές για πρωινή εργασία. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. Έξτρα bonus επί των πωλήσεων Δυνατότητες εξέλιξης Συνεχή εκπαίδευση Ευχάριστο