08 Μαρ

Διανομέας - Καλλιθέα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο εστιατόριο Pizza Hut Καλλιθέας ζητά: Διανομέα μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται: Iκανοποιητικές αποδοχές Eυχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της επί της Ελ. Βενιζέλου 79 στην Καλλιθέα, ζητά άτομα για το πόστο: Barista Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο: 214 6871 200, fax: 211 8004885

25 Σεπ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Εταιρία στην Καλλιθέα ζητεί Φοιτητές/τριες για Τμήμα Τηλεφωνικών Πωλήσεων Νova Ευέλικτο ωράριο, βασικός μισθός, συνεχής εκπαίδευση, μπόνους, εξέλιξη, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Σεπ

Call Center Agents Ζητούνται άμεσα άτομα, σε τμήμα τηλεφωνικής προώθησης υπηρεσιών στην Καλλιθέα για πρωινή ή απογευματινή απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για εργασία Ευελιξία και άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία και διαπραγμάτευση Στοχοθεσία Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Η

25 Σεπ

Ανθρώπινο Δυναμικό για Προώθηση Υπηρεσιών Εταιρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης στην Καλλιθέα, ζητά να επανδρώσει άμεσα το δυναμικό της για να εργαστεί στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων σε πρωινή ή απογευματινή απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για εργασία Ευελιξία και άνεση

24 Σεπ
Αθήνα [Εταιρία τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων τηλεφωνίας]

Εταιρία με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων τηλεφωνίας ζητά Συνεργάτες / Πωλητές για πρωινή εργασία. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. Έξτρα bonus επί των πωλήσεων Δυνατότητες εξέλιξης Συνεχή εκπαίδευση Ευχάριστο