08 Μαρ

Διανομέας - Καλλιθέα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο εστιατόριο Pizza Hut Καλλιθέας ζητά: Διανομέα μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται: Iκανοποιητικές αποδοχές Eυχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Νέοι / Νέες για Προώθηση Υπηρεσιών – Καλλιθέα Εταιρία στην Καλλιθέα με πολυετή εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ζητά να επανδρώσει άμεσα το δυναμικό της με νέους / νέες που θα εργαστούν στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων με part-time ή full-time απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για

17 Ιουλ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στην Καλλιθέα για πλήρη απασχόληση Μπαρίστα / Παραγωγή Καφέ με προϋπηρεσία.

13 Ιουλ
Αθήνα [Ιδιώτης]

Αναζητώ Babysitter στην περιοχή Καλλιθέα για 2 παιδιά ηλικίας 3, 4 ετών. Οι υπηρεσίες που επιθυμώ είναι Φροντίδα βρεφών & νηπίων, Φύλαξη παιδιού, Καθάρισμα,

10 Ιουλ
Αθήνα [Da Nicola]

Διανομεας DELIVERY καθε ηλικιας για διανομη φαγητου στην περιοχη Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 500,00€ έως 1.100,00€

09 Ιουλ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στην Καλλιθέα Αττικής, ζητά άτομα ηλικίας 20- 35 ετών για το πόστο: barista Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 214 6871200, fax: 211 8004885