08 Μαρ

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Swissport, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον Διεθνή Αερολιμένα της Αθήνας σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email hr@swissport.gr.

Περιγραφή Θέσης
Απαραίτητα Προσόντα

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Γνώση οποιασδήποτε άλλης ξένης γλώσσας θεωρείται προσόν
• Βασικές δεξιότητες ηλεκτρονικών υπολογιστών
• Ικανότητες επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Εργάτες
• Βασική γνώση Αγγλικής Γλώσσας
• Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.
Ο μισθός θα καθοριστεί με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των βιογραφικών είναι η 31/03/2018 .

ΝΤΡΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [proson.gr]

Ο Πρόεδρος του Οργανισμού Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας του Δήμου Αθηναίων ανακοινωνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου

11 Δεκ
Αθήνα

BRAND MANAGEMENT INTERN Υποβολή αίτησης: https://www.pgcareers.com/job/athens/brand-management-intern/936/9778895 SALES INTERNSHIP Υποβολή αίτησης: https:/

07 Δεκ
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας σε ολόκληρο το λεκανοπέδιο Αττικής.. Οι θέσεις αφορούν στατικές Φυλάξεις με κυλλιόμενο ωράριο σε έργα που έχει ήδη ο όμιλος εταιριών και σε νέα που θα ξεκινήσουν πολύ σύντομα στο (Κέντρο-Δυτικά-Νοτιά-Βόρεια) . - Απαραίτητη Προυπόθεση : Άδεια Security σε ισχύ. -Επιθυμητή προυπόθεση : Μεταφορικό μέσο. Καλό εργασιακό περιβάλον με μόνιμες θέσεις εργασίας. Παρακαλώ καλέστε μας άμεσα για να κανονίσουμε...

... ραντεβού στα γραφεία μας στο 6987851764-2610454327 ή μπορείετε να αποστείλετε το βιογραφικό σας για να σας καλέσουμε στο andreas.oceanhr@gmail.com

Tags:

26 Νοε
Αθήνα

Επιστημονικό πεδίο: Τεχνολογικές επιστήμες Περιοχή εργασίας: Αθήνα Συνημμένα αρχεία: TORPED Vacancies Nov 18

21 Νοε
Αθήνα [Resolution Marketing]

Η Resolution Marketing αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα 5 νέους συνεργάτες ηλικίας έως 35 ετών για την στελέχωση του νέου διαφημιστικού τμήματος της.