08 Μαρ

Προσωπικό Κουζίνας - Nομός Ηρακλείου

Δήμος Ηρακλείου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Ν. Ηρακλείου ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 - 30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

03 Απρ
Δήμος Ηρακλείου [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια Pizza Hut Ν. Ηρακλείου ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 - 30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Απρ
Ανατολικής Αττικής [NEWREST HELLAS S.A.]

Θέλεις να αποκτήσεις εμπειρία σε ένα τομέα του catering που λίγοι έχουν πρόσβαση; Θέλεις να βάλεις στο βιογραφικό σου, μία εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο της τροφοδοσίας; Τότε έλα να συνεργαστούμε!!!!!!!! Αναζητούμε, για την περίοδο Μάρτιος-Οκτώβριος 2018, για την κεντρική μονάδα παραγωγής τροφοδοσίας

12 Απρ
Περιφερειακή ενότητα Εύβοια [Mouzenidis Group]

Το Βοmo Club ζητεί για το 4* ξενοδοχείο Bomo Club Palmariva Beach Hotel στην Eύβοια να προσλάβει προσωπικό για εποχιακή απασχόληση. Μάγειρες και Βοηθητικό

12 Απρ
Πανελλήνια [Mouzenidis Group]

Το Βοmo Club ζητεί για το 4* ξενοδοχείο Bomo Club Palmariva Beach Hotel στην Eύβοια να προσλάβει προσωπικό για εποχιακή απασχόληση. Μάγειρες και Βοηθητικό Προσωπικό Κουζίνας Aπαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτοι σχολής μαγειρικής Πνεύμα ομαδικότητας, ευελιξία Δημιουργικά και δυναμικά

11 Απρ
Δήμος Ηρακλείου [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων με εδραιωμένη παρουσία στον χώρο των κατασκευών πολυτελών κτιρίων και τουριστικών επιχειρήσεων στον νομό Ηρακλείου στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του αναζητά: Στέλεχος Διοίκησης / Προϊστάμενο Οικονομικών Υπηρεσιών Περιγραφή θέσης εργασίας: Η θέση αναφέρεται στον CEO