08 Μαρ

Προσωπικό Κουζίνας - Nομός Ηρακλείου

Δήμος Ηρακλείου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut Ν. Ηρακλείου ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 - 30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Αθήνα [Domino\'s Pizza]

H Domino's Pizza, η πρώτη εταιρεία στο κόσμο στο delivery πίτσας, επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό κουζίνας και διανομείς για τα καταστήματα της Γλυφάδας, της

10 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [Malia Bay Beach Hotel & Bungalows]

Το Μalia Βay Βeach Ηotel Βungalows 4 αστέρων στα Μάλια Κρήτης ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν του 2018: Barman / Barwoman έως 35 ετών Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχεία all inclusive 3 / 4 αστέρων ή και σε εστιατόρια Γνώση classic cocktails και εκτέλεσης συνταγών του ξενοδοχείου Γνώση παρασκευής καφέ Γνώση

05 Ιουλ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Tο εστιατόριο ΚFC Αμαρουσίου ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Ιουλ

Tο εστιατόριο ΚFC Παγκρατίου ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Ιουλ
Αθήνα [Επιχείρηση εστίασης]

Επιχείρηση εστίασης στο Κολωνάκι αναζητά άμεσα για τις ανάγκες λειτουργίας του: Προσωπικό Κουζίνας για Προετοιμασία Απαιτήσεις θέσης: Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί ως προσόν, όχι απαραίτητη Πνεύμα ομαδικότητας Μεγάλη έμφαση στη λεπτομέρεια, στην ποιότητα και στην παρουσίαση Καθήκοντα και