07 Μαρ

Hostess

Δήμος Πύλου - Νέστορος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Hostess Costa Navarino is the new prime destination in the Mediterranean, with a strong commitment to sustainable practices and environmental responsibility. Located in the Greek region of Messinia in southwest Peloponnese, Costa Navarino is set against a backdrop of unspoiled, breathtaking seaside scenery and 4,500 years of history. Costa Navarino currently comprises two luxury Marriott managed properties, The Westin Resort Costa Navarino and The Romanos, a Luxury Collection Resort, offering a total of 766 guestrooms, suites amp; villas, a state-of-the-art 5000m2House of...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της για τη σεζόν 2018 Απρίλιο έως Οκτώβριο Restaurant Hostess (ARH018) Περιγραφή θέσης: Υποδοχή των πελάτων στο κεντρικό εστιατόριο, τακτοποίησή τους στα τραπέζια, επεξήγηση του μενού, υποστήριξη των τηλεφωνικών

16 Ιουλ
Νήσων [POSEIDONION GRAND HOTEL]

Zητείται Hostess / Yποδοχή Εστιατορίων για το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Τέσσερα χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα ομαδικότητας Προσφέρονται: 7μηνη απασχόληση

13 Ιουλ
Πανελλήνια [HYTRA]

To εστιατόριο Hytra, βραβευμένο με ένα αστέρι Michelin και χρυσό σκούφο ζητά: Restaurant Hostess Aπαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 5* ή a la carte εστιατόριο (επιθυμητό) Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία Προσωπικές ικανότητες: Ευελιξία, προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας

10 Ιουλ
Αθήνα [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο, αναζητά να καλύψει για το 4 αστέρων Electra Hotel Athens στην οδό Ερμού τη θέση: Hostess Κωδικός θέσης: HOS Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών / τουριστικών επαγγελμάτων Ελλάδος ή εξωτερικού

04 Ιουλ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Hostess Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση Αγγλικών