14 Ιουλ

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

phgasosgroup

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει Άτομα για Εντυποδιανομή από 10/9 έως και 29/9. Απαραίτητα προσόντα: Καθημερινή απασχόληση (10-29/9) Διαθεσιμότητα από 07:00 πρωί έως και 14:00 Γυναίκες / άνδρες με όρεξη για εργασία Ευελιξία και διαθεσιμότητα Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

13 Αυγ
Αθήνα [Green Promotions & Sales]

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ (ΚΩΔ. D2D) Ζητούνται άτομα επικοινωνιακά , καλής εμφάνισης , 18-45 ετών για διανομή φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Επιθυμητή η προυπηρεσία σε διανομές με χάρτη. Καθημερινή πρωινή απασχόληση, συνεχής εκπαίδευση και υψηλές αποδοχές με δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

12 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Α. & ΣΙΑ ΕΕ]

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στο κλάδο των ανταλλακτικών αυτοκινήτου & εξοπλισμού συνεργείων για περισσότερο από 25 χρόνια και εξυπηρετεί τους πελάτες της

08 Αυγ
Αθήνα [ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ - AFTER SCHOOL]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ από Εκπαιδευτική Εταιρεία στην Λυκόβρυση , για νέους νέες έως 35 ετών με συνέπεια και εργατικότητα με ή χωρίς αυτοκίνητο για διανομή εντύπων. Επικοινωνία mail: branch060@edu.diakrotima.gr τηλ. ΅: 210-2810004

07 Αυγ
Αθήνα [ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΑΕ]

Voucher 18-24 Διοικητική Υποστήριξη Από επιχειρήσεις ζητούνται νέοι 18-24 ετών με κάρτα ανεργίας. Εκπαιδεύσου στη Nέα Γνώση, απόκτησε μέσω εξετάσεων κρατικό πιστοποιητικό στον τομέα της Πληροφορικής και διεκδίκησε μια θέση εργασίας. Δεν απαιτείται προηγούμενη εργασιακή εμπειρία. Επιδοτούμενη θέση