20 Μαι

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

phgasosgroup

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Αθήνα [ΜΑΚΑΝ]

Η διαφημιστική εταιρεία ΜΑΚΑΝ ζητεί άτομα για εργασία ως διανομείς εντύπων στις περιοχές Ζωγράφου, Αμπελόκηποι, Ελληνικό και Γλυφάδα. Προτιμώνται άτομα που να μένουν στις περιοχές αυτές ή έστω κοντά, ώστε να είναι μειωμένες οι μετακινήσεις. Παρ' όλα αυτά άτομα από όλες τις περιοχές γίνονται δεκτά. Η διανομή είναι 3ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο), πρωινή, 6ωρη (08:00-14:30), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης με σταθερό μηνιαίο...

... εισόδημα.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651083338.

Tags:

17 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

17 Ιουν

Από διαφημιστική εταιρεία ζητούνται γραφίστες με γνώσεις αντίστοιχων προγραμμάτων για σχεδιασμό εντύπων, ηλεκτρονικών μέσων, ετικετών, και εν γένει διαφημιστικού υλικού Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Παρακαλώ για περισσότερα αποστείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email. Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

15 Ιουν
Αθήνα [Παναγιώτης Αργύρης]

Διανομή σε σχολειά Απαραίτητα Προσόντα: μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: Επικοινωνία Η εταιρία προσφέρει: Καθημερινή εργασία

11 Ιουν
Αθήνα [Κωνσταντίνος Μιχάλαγας]

Ζητούνται για Πλήρη ή Μερική Απασχόληση από Εμπορική Εταιρεία Τροφίμων - Υψηλές Απολαβές.. - Προυπηρεσία στις Πωλήσεις Επιθυμητή αλλά ΟΧΙ Απαραίτητη. - Γνώση και Ενασχόληση με Social Media Απαραίτητη. - Ανεξάρτητη Συνεργασία