07 Μαι

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

phgasosgroup

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ από τουριστικό γραφείο στην περιοχή της Ακρόπολης εμφανίσιμα άτομα για διανομή τουριστικού εντύπου στην περιοχή της Ακρόπολης. Γνώση της αγγλικής

19 Μαι
Αθήνα

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα

19 Μαι
Αθήνα

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για

15 Μαι
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στους Αγ. Αναργύρους Αττικής, ζητά άτομα για τη θέση του delivery. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885

15 Μαι
Αθήνα [Κέντρο Ξένων Γλωσσών]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ άτομο για διανομή φυλλαδίων, από κέντρο ξένων γλωσσών στην Καλλιθέα. Βιογραφικά στο e-mail: ils.grammateia@gmail.com