01 Μαρ

Αποθηκάριος - Διανομέας επίπλων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία επίπλων ζητάει άτομο για πλήρη απασχόληση στην αποθήκη της στην Αθήνα (Μεταμόρφωση Αττικής). Αρμοδιότητες: Φόρτωμα, ξεφόρτωμα, διαλογή προϊόντων...

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Αθήνα [InsideHome]

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΕΠΙΠΛΩΝ Αρμοδιότητες: Φόρτωμα, ξεφόρτωμα, διαλογή προϊόντων Οδηγός ή Βοηθός οδηγού για διανομές εντός πόλης (με ανέβασμα βαρέων αντικειμένων σε ορόφους σπιτιών). Συναρμολόγηση επίπλων Η εταιρεία προσφέρει πλήρες πακέτο αποδοχών ( σταθερός μισθός + ασφάλιση ) . 8ωρη απασχόληση Αποστολή βιογραφικών στο: inside.kariera@gmail.com

18 Απρ
Αθήνα

ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ εταιρεία τροφίμων με έδρα την Αθήνα ζητεί αποθηκάριο οδηγό - διανομέα κάτοχο επαγγελματικού διπλώματος Γ' κατηγορίας, για πλήρη απασχόληση,

23 Απρ
Αθήνα [ManDynamic]

www.mandynamic.gr για υποβολή βιογραφικών Ζητείται Οδηγός-Διανομέας με έδρα το Καπανδρίτη για Αθήνα και Πειραιά. Είδος Φορτίου: Ξηρό Απαραίτητη κατοχή

13 Απρ
Αθήνα [OMNIGRAPH]

Περιγραφή Βοηθός Αποθήκης, για βιοτεχνία αναλωσίμων εκτυπωτών. Προσόντα • Απόφοιτος λυκείου. Η κατοχή πτυχίου ΙΕΚ θα εκτιμηθεί θετικά. • Αγγλικά σε επίπεδο

12 Απρ
Αθήνα [Hager]

Ο όμιλος Hager είναι ένας πρωτοπόρος προμηθευτής λύσεων και υπηρεσιών για ηλεκτρικές εγκαταστάσεις σε οικιακά, εμπορικά και βιομηχανικά κτίρια. Ως ανεξάρτητη