26 Φεβ

Ζητείται διανομεάς από ιταλικό εστιατόριο στο Χαλάνδρι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομεάς από ιταλικό εστιατόριο στο Χαλάνδρι...

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Αθήνα [THE SALAD PROJECT]

Με δικό του μηχανάκι και εμπειρία στο αντικείμενο. Ωράριο Δευτέρα - Παρασκευή 13:00- 17:00 Βασικός μισθός, βενζίνη, ΙΚΑ. Είδος Εργασίας: Μερική

30 Αυγ
Αθήνα [Bazaar]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του oμίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του

25 Σεπ
Αθήνα [TFC - THE FRANCHISE CO]

Εταιρία συμβούλων ζητά Υπάλληλο Γραφείου-Γραμματέα για το τμήμα διοικητικής υποστηριξης (περιοχή Χαλάνδρι). Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης-έκδοσης παραστατικών-παρακολούθησης

25 Σεπ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για για άμεση πρόσληψη σε μονάδα στο Χαλάνδρι Τεχνολόγος Ακτινολογικού Τμήματος Κωδικός θέσης: RC18 Προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ακτινολογίας και ακτινοθεραπείας επιθυμητό Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη

25 Σεπ
Αθήνα [Κατάστημα Ανδρικής Ένδυσης]

ΠΩΛΗΤΗΣ -τρια ζητείται για πλήρη και μερική απασχόληση από το κατάστημα ανδρικής ένδυσης BUTTON DOWN στην οδό Πατησίων. Επιθυμητή η προϋπηρεσία , η γνώση