26 Φεβ

Ζητείται διανομεάς από ιταλικό εστιατόριο στο Χαλάνδρι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομεάς από ιταλικό εστιατόριο στο Χαλάνδρι...

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Αθήνα [ΛΕΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ]

Διανομέας Αρμοδιότητες: Διανομή Απαραίτητα Προσόντα: Δικό του μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση των δρόμων της Αθήνα Η εταιρία προσφέρει: Βασικό Μισθό, Βενζίνη, Ασφάλιση, Επιδόματα

22 Ιουν
Αθήνα [Bazaar Α.Ε.]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του

18 Ιουλ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτριες με εμπειρία στην εστίαση. Προφίλ

18 Ιουλ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτριες για Παρασκευή Σάντουιτς με

18 Ιουλ
Αθήνα [Axel Accessories]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η