26 Φεβ

Ζητείται διανομεάς από ιταλικό εστιατόριο στο Χαλάνδρι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομεάς από ιταλικό εστιατόριο στο Χαλάνδρι...

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Αθήνα [ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΒΕΕ]

Η Πετρίδης ΑΒΕΕ, βιομηχανία σχεδιασμού, παραγωγής και εμπορίας φωτιστικών σωμάτων, ζητεί Σύμβουλο Φωτισμού / Πωλητή-τρια Αρχιτεκτονικού Φωτισμού για την έκθεση Αθηνών, Εθνικής Αντιστάσεως 70, Χαλάνδρι. Προσόντα: Γνώση διακόσμησης και αρχιτεκτονικής εσωτερικών χώρων Γνώση φωτισμού και

18 Μαρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Manager Εστιατορίου Περιγραφή θέσης: Συντονίζει τις καθημερινές διαδικασίες διαχείρισης του καταστήματος. Προσφέρει υψηλού επιπέδου σέρβις τροφίμων και ποτών, μεγιστοποιώντας την ικανοποίηση των πελατών. Ανταποκρίνεται αποτελεσματικά και με ακρίβεια στα παράπονα των πελατών. Σύντομη

18 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Καταστήματος – Χαλάνδρι Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία

14 Μαρ
Αθήνα [ΨΩΜΙ & ΑΛΑΤΙ]

Το εστιατόριο «Ψωμί και Αλάτι» στo Χαλάνδρι ζητά Sous Chef Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 6 ετών σε a la carte εστιατόριο Θετική συμπεριφορά με πνεύμα ομαδικότητας Συνέπεια Οργάνωση Η εταιρία μας προσφέρει: Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας για τη δημιουργία

14 Μαρ

Το εστιατόριο «Ψωμί και Αλάτι» στo Χαλάνδρι ζητεί Μάγειρες Προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία 2 ετών σε a la carte εστιατόριο Θετική συμπεριφορά με πνεύμα ομαδικότητας Άριστη διαχείριση χρόνου Οργάνωση και συνέπεια Η εταιρία μας προσφέρει: Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον