27 Φεβ

ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Νέα Μουδανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ. ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ katipsinetaiparalia@gmail.com
ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2373023781

Telephone
ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Αθήνα [InsideHome]

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΕΠΙΠΛΩΝ Αρμοδιότητες: Φόρτωμα, ξεφόρτωμα, διαλογή προϊόντων Οδηγός ή Βοηθός οδηγού για διανομές εντός πόλης (με ανέβασμα βαρέων αντικειμένων σε ορόφους σπιτιών). Συναρμολόγηση επίπλων Η εταιρεία προσφέρει πλήρες πακέτο αποδοχών ( σταθερός μισθός + ασφάλιση ) . 8ωρη απασχόληση Αποστολή βιογραφικών στο: inside.kariera@gmail.com

23 Απρ
Αθήνα [ManDynamic]

www.mandynamic.gr για υποβολή βιογραφικών Ζητείται Οδηγός-Διανομέας με έδρα το Καπανδρίτη για Αθήνα και Πειραιά. Είδος Φορτίου: Ξηρό Απαραίτητη κατοχή

22 Απρ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza Πεύκα]

Ζητείται πακετάς από την Roma Pizza στο Ρετζίκι, με δικό του μηχανάκι, για μερική ή πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310676201, κος Κώστας ώρες επικοινωνίας 13.00-17.00

20 Απρ
Πανελλήνια [Διανομέας]

Διανομέας Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή του Πειραιά για μόνιμη εργασία και μισθό αναλόγων εμπειρίας ΔΙανομέα.  Ο διανομέας έχει την ευθύνη της γρήγορης παράδοσης των τηλεφωνικών παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα:

18 Απρ
Αθήνα

ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ εταιρεία τροφίμων με έδρα την Αθήνα ζητεί αποθηκάριο οδηγό - διανομέα κάτοχο επαγγελματικού διπλώματος Γ' κατηγορίας, για πλήρη απασχόληση,