27 Φεβ

ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Νέα Μουδανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ. ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ katipsinetaiparalia@gmail.com
ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2373023781

Telephone
ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Διανομέας / Delivery Περιοχή: Μαρούσι με ή χωρίς δικό του μηχανάκι. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον B' κατηγορίας και μηχανής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

11 Δεκ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Οδηγός / Διανομέας (πλήρης ή μερική απασχόληση αορίστου χρόνου) – Λάρισα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές

11 Δεκ
Αθήνα [Χρώματα]

Αχαρνές Αρμοδιότητες: Εξωτερικές κ εσωτερικές εργασιες Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή Δικυκλου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: πλήρης απασχόληση Δευτέρα έως Σάββατο, αμοιβή 650 ευρώ καθαρά, συν ασφάλιση, συν έξοδα μετακίνησης

10 Δεκ
Αθήνα [THE SALAD PROJECT]

Δικό του μηχανάκι και εμπειρία, προσφέρεται πολύ καλός μισθός, πλήρης ασφάλιση ωράριο πενθήμερο μεσημεριανό , Δευτέρα - Παρασκευή 13.00- 17.00. Είδος Εργασίας

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΤΟΨΗΣ ΑΕ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΡΕΤΖΙΚΙ-ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΖΗΤΑ ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΗΛΙΚΙΑΣ 20-35 ΚΑΤΟΧΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2310675675 ΣΕ ΩΡΕΣ 13.00-17.00ΜΜ