27 Φεβ

ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Νέα Μουδανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ. ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ katipsinetaiparalia@gmail.com
ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2373023781

Telephone
ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Βριλήσσια [Coffee Lab]

Διανομέας ζητείται με δικό του μηχανάκι από γνωστό καφέ στα Βριλήσσια. Παρέχεται πλήρης ασφάλιση. Αμοιβή 4€ / ώρα καθαρά. Επικοινωνία τηλεφωνικά στο

22 Σεπ
Αθήνα [βασιλειος]

διανομεας στην πιτσαρια στο νεο ηρακλειο ζητιται με δικο του μηχανακι μισθος ασφαληση

20 Σεπ
Χαλκίδα [LOGISTICS AE]

Εταιρεία με έδρα τη Χαλκίδα αναζητά *πωλητή - διανομέα* για την προώθηση των εμπορευμάτων της στην ευρύτερη περιοχή της Χαλκίδας.Απαραίτητη η προϋπηρεσία στον

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΘΕΣΓΑΛΑ]

Ο ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ «ΘΕΣγάλα», αναζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκης Διανομείς με δικό τους μηχανάκι. Παρέχεται βασικός μισθός και ασφάλιση. Προσόντα: άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, καλή γνώση του οδικού δικτύου της Θεσσαλονίκης, ευγένεια, συνέπεια, υπευθυνότητα. Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6955583818

17 Σεπ
Αθήνα [Κατάστημα Εστίασης]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ γρήγορης εστίασης στον Ασπρόπυργο, ζητεί πωλητές -τριες και διανομείς, για πλήρη απασχόληση. Βιογραφικά στο e-mail: kostdim@gmail