27 Φεβ

ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Νέα Μουδανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ. ΤΥΛΙΧΤΗΣ-ΨΗΤΑΣ-ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ katipsinetaiparalia@gmail.com
ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2373023781

Telephone
ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Αιτήσεων-Βιογραφικά Ψητοπωλείο-Γυράδικο στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης ζητά για άμεση πρόσληψη: 1 Διανομέα με δικό του δίκυκλο. 1 κόφτης με εμπειρία 1 τυλιχτής με εμπειρία Μισθός, ασφάλιση, δώρα, επιδόματα. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ριγανατο ]

Ζητούνται άτομα για ψήσιμο τυλιγμα για γυροπωλειο στη Πολίχνη Δυτική Θεσσαλονίκη τηλ.επικοινωνιας: 2310600440 6981600444

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [PARTS CLEAN]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΔΙΠΛΩΜΑ ADR, 30 ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ + ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ +BONUS

16 Ιουλ
Αθήνα [Εστιατόριο Η Πόλη]

Το εστιατόριο «Η Πόλη» στη Νέα Φιλαδέλφεια επιθυμεί να προσλάβει: Τυλιχτή Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Ιουλ
Νέα Μουδανιά [Δεληγιαννίδου Αναστασία ]

Τα Dyslexia Centers Pavlidis Method Νέων Μουδανιών αναζητούν ειδικούς παιδαγωγούς, παιδαγωγούς και ψυχολόγους για συνεργασία. Υπεύθυνη Δεληγιαννίδου Αναστασία, αποστολή βιογραφικών : nat.deligian@yahoo.gr