22 Ιουν

Έμπειρες κοπέλες για εποχική καφετέρια

Ηγουμενίτσα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εποχική καφετέρια στην Ηγουμενίτσα, αναζητούμε έμπειρες κοπέλες με γνώσεις παραγωγής καφέ,σέρβις και οπωσδήποτε Αγγλικών για εργασία από τον Μάρτιο έως και τον Σεπτέμβριο! Τηλ επικοινωνίας: 698 88 60 633

Telephone
αα

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Δήμος Ηγουμενίτσας [VODAFONE]

Ζητείται Πωλητής Κινητής και Σταθερής Τηλεφωνίας Door to Door Αρμοδιότητες: Προώθηση συνδέσεων κινητής – σταθερής τηλεφωνίας Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που θα καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη Δυνατότητα μετακινήσεων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία (2-3

11 Ιουλ
Έδεσσα [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Ζαχαροπλαστείο-Καφετέρια στην Έδεσσα ζητά πωλήτρια-ή με γνώση παραγωγής καφέ για πλήρη απασχόληση. 8ωρο, 5νθήμερο. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

11 Ιουλ
Πειραιάς [ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΑΣΗ]

Ζητούνται άτομα απο Σύλλογο για κάλυψη θέσεων για την απογευματινή βάρδια,ωράριο απασχόλησης 16 εως 20 ,5θημερη απασχόληση ,σταθερή αμοιβή Είδος Εργασίας:

10 Ιουλ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητεί να απασχολήσει για εταιρία-πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής: Έμπειρες Πωλήτριες Κωδικός: ΠΩΛΗΤ1ΣΕΠ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρίας στον χώρο των πωλήσεων Απόφοιτοι

07 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Βαγγελης]

Ζητείται άμεσα άτομο για παραγωγή σε καφε στο Νέο Ρύσιο τηλ επικ 6942521069