22 Ιουν

Έμπειρες κοπέλες για εποχική καφετέρια

Ηγουμενίτσα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εποχική καφετέρια στην Ηγουμενίτσα, αναζητούμε έμπειρες κοπέλες με γνώσεις παραγωγής καφέ,σέρβις και οπωσδήποτε Αγγλικών για εργασία από τον Μάρτιο έως και τον Σεπτέμβριο! Τηλ επικοινωνίας: 698 88 60 633

Telephone
αα

Σχετικες Αγγελιες

02 Μαρ
Ηγουμενίτσα [Καφετέρια]

Αναζητούμε έμπειρες κοπέλες στην παραγωγή καφέ και στο σέρβις για εποχιακή καφετέρια στην Ηγουμενίτσα. Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών. Έναρξη συνεργασίας 01/04. Περισσότερες πληροφορίες στο 698 88 60 633.

15 Μαρ
Δήμος Ηγουμενίτσας [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Ηγουμενίτσα Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

14 Μαρ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητεί να απασχολήσει για εταιρία-πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής Έμπειρες Πωλήτριες Κωδικός: ΠΩΛΗΤ1ΣΕΠ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 ετών εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων Απόφοιτοι

05 Μαρ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά: Εποχική Γραμματεία (HR 001473) Καθήκοντα: O νέος συνεργάτης θα αναλάβει αρμοδιότητες όπως: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, εσωτερική επικοινωνία, παρακολούθηση email/fax καθώς και

27 Φεβ
Ηγουμενίτσα [ITALKROM ΑΦΟΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΕ]

Ζητείται, από εταιρία βερνικιών και χρωμάτων στην Ηγουμενίτσα, υπάλληλος με σκοπό εργασίας την προετοιμασία παραγγελιών προς αποστολή, την παραλαβή εμπορευμάτων προς αποθήκευση, την εξυπηρέτηση πελατών εντός πόλης, την συντήρηση της αποθήκης και εν γένει εργασίες αποθήκης. Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση. Χαρακτηριστικά: • Άνδρας, από 25 έως 35 ετών • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις • Δίπλωμα οδήγησης • Τουλάχιστον απόφοιτος Λυκείου • Γνώση Η/Υ...

... και Windows Office
• Επικοινωνιακός και δεκτικός στην εκμάθηση

Συνυπολογίζονται:
• Τυχόν ξένες γλώσσες.
• Ικανότητα οδήγησης κλάρκ.

Παροχές:
• Εργασία πλήρους απασχόλησης
• Πλήρης ασφάλιση
• Ικανοποιητικές απολαβές
• Εργασία σε επαγγελματικό περιβάλλον
• Δυνατότητα εξέλιξης & ανέλιξης

Παρακαλούμε να αποστείλετε τα βιογραφικά σας με email στο italkrom.dim@gmail.com ή με fax στο 2665024016.