22 Φεβ

Υπάλληλος Γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε marketing και πωλήσεις υπηρεσιών Εμπειρία σε τηλεφωνικές πωλήσεις θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Απολυτήριο Λυκείου (κατ\´...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Αθήνα [Κατάστημα]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ZHTEIΤΑΙ υπάλληλος γραφείου για τιμολόγηση σε κατάστημα. Γνώση ERP Entersoft. Περιοχή Γέρακα Αττικής. Βιογραφικά στο e-mail: skrekis

05 Απρ
Αθήνα [Adecco]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το

18 Απρ
Αθήνα [Datawise]

Ζητείται υποστηρικτικός υπάλληλος γραφείου με άριστη γνώση του Ασφαλιστικού τομέα. Απαραίτητα: Προϋπηρεσία 1-3 χρόνια σε ασφαλιστικό γραφείο και σε

16 Απρ
Αθήνα [COMPUTER MIND]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία Πληροφορικής στο κέντρο της Αθήνας. Αρμοδιότητες: Υποδοχή πελατών Διαχείριση τηλεφωνικού

05 Απρ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛΗΣ ΕΠΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από συνεργείο αυτοκινήτων στην Καλλιθέα για τη θέση της Γραμματειακής υποστήριξης. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης