21 Φεβ

HR Assistant

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

As an HR Assistant you will be responsible for supporting the HR function by posting job openings, calling candidates, arranging technical assessments and...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Αθήνα [HELENIC CABLES S.A.]

HELENIC CABLES S.A. is searching for its headquarters in Marousi HR Assistant We are searching for a dynamic and passionate young professional to join our

11 Ιουν
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής με 3 καταστήματα αναζητά για τα κεντρικά της γραφεία στο κέντρο της Αθήνας: HR/Payroll Assistant Η θέση αναφέρεται στον HR Manager. Περιγραφή θέσης / αρμοδιότητες: Διαχείριση εργασιακών θεμάτων (προσλήψεις, συμβάσεις,

11 Ιουν
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Maris Hotels (όμιλος επιχειρήσεων Μεταξά) ζητά για το τμήμα HR: HR Assistant Η θέση έχει έδρα στο ξενοδοχείο Creta Maris Beach Resort στη Χερσόνησο Κρήτης και αναφέρεται στην group HR manager. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής (A.E.I., T.E.I.) Άριστη γνώση αγγλικών (πιστοποιητικό Proficiency) Άριστη γνώση Η/Υ Επιθυμητό

30 Μαι
Αθήνα

WATT + VOLT S.A. is a Greek company providing integrated electricity services with subsidiaries in Greece and Balkans. In a world which is constantly changing

19 Ιουν
Αθήνα [Novartis]

We are looking for a qualified HR Business Partner under a temporary 12 months contract. The HRBP will work closely with the business, developing business