20 Φεβ

Ζητείται Ανεξάρτητος Συνεργάτης της Livioon Greece

Πανελλήνια Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανεξάρτητος Συνεργάτης
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
αναζητάμε δυναμικά άτομα σε Ελλάδα και Κύπρο, απεριόριστες προοπτικές ανάπτυξης, χωρίς προϋποθέσεις!
ΔΩΡΕΑΝ εγγραφή, ισχύει για λίγες ημέρες.
Δεν υπάρχουν υποχρεωτικές, ή ελάχιστες παραγγελίες.
Δεν υπάρχουν μηνιαίες, ή ετήσιες συνδρομές
Δωρεάν προσωπική ιστοσελίδα και ηλεκτρονικό κατάστημα.
Το καλύτερο σύστημα αμοιβών που υπάρχει αυτή στιγμή στην αγορά.

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

Αγία Παρασκευή: 21-06-2018 Αρ. πρωτ.: 015/2018-1795 Προκήρυξη Θέμα: Προκήρυξη για την πρόσληψη επιστημονικού συνεργάτη με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου για την εκτέλεση του προγράμματος / έργου με τίτλο «Μηχανική Μάθηση Εξόρυξη Γνώσης από Δεδομένα» (Ε-11513) – Φορέας Χρηματοδότησης: ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»

20 Ιουν

Αγία Παρασκευή: 19-06-2018 Αρ. πρωτ.: 015/2018-1757 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προτάσεων προς σύναψη συμβάσεων ανάθεσης έργου για τις ανάγκες του προγράμματος / έργου με τίτλο «IASIS – Integration and analysis of heterogeneous big data for precision medicine and suggested treatments for different types of patients» (Ε-12153)

18 Ιουν

Αγία Παρασκευή: 18-06-2018 Αρ. πρωτ.: 015/2018-1733 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Θέμα:  Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προτάσεων προς σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου για τις ανάγκες του ερευνητικού προγράμματος / έργου με τίτλο «Remote Healthcare Service Provision/RemoteCare» (Ε-12185) – Υπουργείο Οικονομίας,

18 Ιουν
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Student Training Program from Tourism School or Colleges or Economics schools or Sport colleges who can do their vocational practice (Internship) in one of our Hotels in Greece and Cyprus this year. In this program, we can accept students from all the EU countries. Conditions: good knowledge of English language is a must! If not greek citizens they must speak basic knowledge of the Greek language is a plus but not necessary, other languages like German, Scandinavian...

... languages, French, Italian or Russian is an advantage. experience and good references in hotel/restaurant work childcare

Tags:

18 Ιουν

Αγία Παρασκευή: 15-06-2018 Αρ. πρωτ.: 015/2018-1711 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Θέμα: Προκήρυξη για την πρόσληψη επιστημονικών συνεργατών με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου για την εκτέλεση του προγράμματος / έργου με τίτλο «Κάλυψη ανελαστικών λειτουργικών δαπανών του ΕΚΕΦΕ Δημόκριτος» (Ε-11730) – Φορέας Χρηματοδότησης: