20 Φεβ

Ζητείται Ανεξάρτητος Συνεργάτης της Livioon Greece

Πανελλήνια Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανεξάρτητος Συνεργάτης
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
αναζητάμε δυναμικά άτομα σε Ελλάδα και Κύπρο, απεριόριστες προοπτικές ανάπτυξης, χωρίς προϋποθέσεις!
ΔΩΡΕΑΝ εγγραφή, ισχύει για λίγες ημέρες.
Δεν υπάρχουν υποχρεωτικές, ή ελάχιστες παραγγελίες.
Δεν υπάρχουν μηνιαίες, ή ετήσιες συνδρομές
Δωρεάν προσωπική ιστοσελίδα και ηλεκτρονικό κατάστημα.
Το καλύτερο σύστημα αμοιβών που υπάρχει αυτή στιγμή στην αγορά.

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Πανελλήνια [Πλουμής Σωτηρόπουλος]

Η εταιρεία Κτηματικών Συναλλαγών ΠΛΟΥΜΗΣ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζητά ΣΤΕΛΕΧΟΣ Το οποίο, μετά από εκπαίδευση θα αναλάβει την ευθύνη πελατών υψηλού επιπέδου. Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι καλλιεργημένα άτομα με άριστη γνώση τουλάχιστον της Αγγλικής γλώσσας, γνώση της απλής χρήσης Η/Υ, οργανωτικοί με

14 Μαρ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Human Resources Manager - Athens, Greece On behalf of our partner, a Greek multinational company, we are looking for an HR Manager to devise strategies for performance evaluation, recruiting, development, compensation and benefits, etc. and provide sound advice to senior management on all related subjects. Μain responsibilities: The eligible candidate will be responsible for the following: Developing and implementing corporate plans for a variety of HR matters...

... such as compensation, benefits, health and safety etc. for 5 countries Supporting the human factor in the company by

Tags:

14 Μαρ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Ηotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Συνεργάτης Αισθητικός με γνώσεις και εμπειρία στην περιποίηση νυχιών και προσώπου, που θα αναλάβει κατάστημα καλλωπισμού σε ιδιαίτερα τουριστικό μέρος για την καλοκαιρινή σεζόν. Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να

07 Μαρ
Πανελλήνια [ΓΚΑΖΕΣ ΜΑΡΚΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ- ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ 2019. ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6944905607 ΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

07 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΗΠΟΥΡΟΣ -ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ 2019 ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ. ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ . ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6944905607 ΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ