18 Φεβ

συνεργατη σε έντυπο free press Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συνεργάτης
Αρμοδιότητες: Διαφήμιση-μάρκετιγκ
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις επικοινωνίας σε διαφήμιση
Επιθυμητά Προσόντα: Μάρκετιγκ
Η εταιρία προσφέρει:

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Πωλητές Call Center Η εταιρία GDM, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων και με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά μόνιμη πενθήμερη πρωινή 6ωρη απασχόληση. Παροχές:

07 Δεκ

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης: Supervisor / Sales Team Leader για νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων Οργάνωση, συντονισμός και παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητούνται Receptionists με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Δεκ

Ζητούνται Σερβιτόροι για Pool Bar Εστιατόριο με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Δεκ

Ζητούνται Συντηρητές, Υδραυλικοί Ηλεκτρολόγοι με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]