18 Φεβ

συνεργατη σε έντυπο free press Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συνεργάτης
Αρμοδιότητες: Διαφήμιση-μάρκετιγκ
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις επικοινωνίας σε διαφήμιση
Επιθυμητά Προσόντα: Μάρκετιγκ
Η εταιρία προσφέρει:

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητεί για την αποθήκη Θεσσαλονίκης στο Καλοχώρι Senior

19 Μαρ

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Η Κόσμος Συμβουλευτική Α.Ε., μία από τις ηγετικές εταιρίες στον κλάδο των συμβούλων επιχειρήσεων της Ελλάδας με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης, ζητεί Προϊστάμενο Τμήματος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων Κωδικός: 28719/18 Αρμοδιότητες: Σύμβουλος υποστήριξης επενδυτών Συντονισμός και έλεγχος τμήματος

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι παραγωγική και

13 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, ζητεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ Σίνδου Στέλεχος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος ποιοτικού ελέγχου. Τα κυριότερα