18 Φεβ

συνεργατη σε έντυπο free press Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συνεργάτης
Αρμοδιότητες: Διαφήμιση-μάρκετιγκ
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις επικοινωνίας σε διαφήμιση
Επιθυμητά Προσόντα: Μάρκετιγκ
Η εταιρία προσφέρει:

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Μηχανικοί Λογισμικού Oracle (PL/SQL) στη Θέρμη Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

20 Ιουν
Θεσσαλονίκη [GOLD SILVER MONEY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10.00 ΜΕ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ 6906 472810 9.00 ΜΕ 21.00.ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Νηπιαγωγός με εμπειρία στη δημιουργική απασχόληση παιδιών για τη φροντίδα και τη φύλαξη νηπίου. Η θέση αφορά σε καθημερινή 5ωρη απασχόληση στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Χαρακτηριστικά υποψηφίου: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Απαραίτητες οι συστατικές επιστολές από

14 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία]

3 Πωλητές/τριες – Κέντρο Θεσσαλονίκης Καλύπτονται άμεσα 3 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Νέους έως 30 ετών με απολυτήριο λυκείου και