15 Φεβ

Γραμματειακή Υποστήριξη

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματειακή υποστήριξη. Το μεσιτικό γραφείο RE/MAX katikia, ζητά υπάλληλο για την στελέχωση της παραπάνω θέσης.

Απαραίτητα προσόντα άριστη γνώση αγγλικής, άριστη γνώση Η/Υ και ευχέρεια στην επικοινωνία.

Είδος εργασίας: Μερική απασχόληση

Αποστολή βιογραφικών: remax.katikia@gmail.com

Γεωργία Παπαδοπούλου

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά δεσποινίδα: για πρακτική άσκηση στη Θεσσαλονίκη   Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) Να μην έχει πραγματοποιηθεί

09 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει: Κοπέλα για Γραμματειακή Υποστήριξη στη Μύκονο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου Πολύ καλή γνώση προφορικά και γραπτά της αγγλικής γλώσσας Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα συνεκτιμηθεί Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office

06 Δεκ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας, επεκτείνει τη δραστηριότητά της και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη / Customer Care Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, CRM και αλληλογραφίας Συντονισμός εύρυθμης λειτουργίας γραφείου

04 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Νεαρή Βοηθός Λογιστή / Γραμματειακή Υποστήριξη ζητείται από εταιρία στο Κορωπί. Απαραίτητη γνώση αγγλικών. Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Προοπτική εξέλιξης, μισθός ανάλογος των προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Δεκ
Αθήνα [GREEKA Hellas]

H Codibee με 18 χρόνια εμπειρία στον κλάδο του τουρισμού και εξειδίκευση στο website design, marketing και ειδικότερα σε travel internet solutions, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Άτομα για Γραμματειακή Υποστήριξη έως 28 ετών, για τα γραφεία της στο Σύνταγμα. Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Ενημέρωση, διαχείριση