15 Φεβ

Γραμματειακή Υποστήριξη

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματειακή υποστήριξη. Το μεσιτικό γραφείο RE/MAX katikia, ζητά υπάλληλο για την στελέχωση της παραπάνω θέσης.

Απαραίτητα προσόντα άριστη γνώση αγγλικής, άριστη γνώση Η/Υ και ευχέρεια στην επικοινωνία.

Είδος εργασίας: Μερική απασχόληση

Αποστολή βιογραφικών: remax.katikia@gmail.com

Γεωργία Παπαδοπούλου

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Όμιλος εταιριών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη / Back Office Αρμοδιότητες: Διαχείριση CRM Συντονισμός εύρυθμης λειτουργίας γραφείου Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας (e-mail, courier κ.ά.) Καταχώρηση δεδομένων Αρχειοθέτηση Επιθυμητά προσόντα:

12 Ιουν
Αθήνα [Lainas Products]

H εταιρία LAINAS PRODUCTS με παρουσία 50 ετών στο χώρο των γραφικών τεχνών ζητά κυρία με ελάχιστη 5ετή εμπειρία σε λογιστήριο για γραμματειακή υποστήριξη &

08 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [KELLERWILLIAMS NORTH]

Μεσιτική τεχνική εταιρία ζητά κατάλληλο Άτομο για Γραμματειακή Υποστήριξη για part time απογευματινή εργασία στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office), αγγλικής γλώσσας και επικοινωνιακές ικανότητες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 2310 588411

06 Ιουν
Πανελλήνια [ΣΑΕ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕΠΕ]

Ο εκπαιδευτικός φορέας SAE αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη εργασιακή εμπειρία, τουλάχιστον 2 χρόνια. (Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως η ανάλογη εργασιακή εμπειρία σε εκπαιδευτικό ίδρυμα) Γνώσεις λογιστικής και ERP συστημάτων (εμπορικό – μισθοδοσία)

31 Μαι
Πειραιώς [Όμιλος επιχειρήσεων υγείας]

Όμιλος επιχειρήσεων υγείας ζητεί Στέλεχος για Γραμματειακή Υποστήριξη (Δακτυλογράφηση) στην περιοχή του Κερατσινίου. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Α.Τ.Ε.Ι. κατά προτίμηση διοίκησης μονάδων υγείας Άριστη γνώση τυφλού συστήματος δακτυλογράφησης Άριστη γνώση Η/Υ Καλή γνώση Αγγλικών ή/και