17 Μαρ

Ζητείται υπάλληλος από ενοικιάσεις αυτοκινήτων

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή: Ζητείται υπάλληλος άνδρας ηλικίας 23-32 ετών να μιλάει Αγγλικά, να έχει όρεξη για δουλειά και να μπορεί να κάνει καμία μικροεπισκευή. Ωράριο σπαστό. Να είναι κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και μηχανάκι(50cc ή και μεγαλύτερο). Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να μας επισκέπτονται καθημερινά(12:00-13:00 και 20:00-21:00) στο κατάστημα μας: Corfu Sunrise εταιρία ενοικιάσεων αυτοκίνητων Νέο Λιμάνι Κέρκυρας Εθνικής Αντιστάσεως 16, έναντι νέου τελωνείου. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 6997221488(Αντώνης Γκίνης) στις προαναφερθείσες ώρες. Τηλ. Επικοινωνίας: 6997221488

Telephone
Antonis Ginis

Σχετικες Αγγελιες

15 Απρ
Ζάκυνθος [Διονυσία Αλαμάνου]

Από εταιρεία ενοικίασης αυτοκινήτων και μοτοποδηλατων στην Ζάκυνθο ζητούνται άτομα για να εργασθούν στην εξυπηρέτηση πελατών και τις πωλήσεις για την καλοκαιρινή περίοδο από Μαιο - Οκτώβριο( πλήρης απασχόληση) Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων,ασφάλιση και διαμονή. Απαραίτητα προσόντα: -Ευγενεια,χιούμορ, ευελιξία και όρεξη για δουλειά -Γνωση Αγγλικών -Γνωση Πολωνικών - Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου καθώς και εμπειρία οδήγησης αυτοκινήτου...

... και παρκαρίσματος
-Πολυ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Δευτερεύοντα προσόντα:
-Γνωση ιταλικών, τσεχικων, ρωσικών καθώς και άλλων γλωσσών.
-Εμπειρια στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις
-Διπλωμα οδήγησης μοτοΑ,Α1,ΑM κλπ
Αποστολή βιογραφικών στο holidaydriverentals@gmail.com και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας ή πληροφορίες στο 6974310314

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Tags:

26 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde Grand Resort της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματία στη θέση: Υπάλληλος για το Τμήμα Κρατήσεων Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στην υποδοχή (λειτουργίες και διαδικασίες),

25 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Υπάλληλος Γραφείου / Γραφίστας Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Γνώσεις γραφιστικής τέχνης Εμπειρία σε στήσιμο διαφημιστικού εντύπου Σπουδές ανωτέρου επιπέδου

23 Απρ
Αθήνα [Χώρος Αισθητικής-Spa]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος υποδοχής από χώρο αισθητικής-spa στην περιοχή των νοτίων προαστίων. Απαραίτητη, καλή γνώση Η/Υ και προϋπηρεσία σε

23 Απρ
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ άτομο με καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και απαραίτητη προϋπηρεσία στον τουρισμό για εργασία σε τουριστικό γραφείο στον