17 Μαρ

Ζητείται υπάλληλος από ενοικιάσεις αυτοκινήτων

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή: Ζητείται υπάλληλος άνδρας ηλικίας 23-32 ετών να μιλάει Αγγλικά, να έχει όρεξη για δουλειά και να μπορεί να κάνει καμία μικροεπισκευή. Ωράριο σπαστό. Να είναι κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και μηχανάκι(50cc ή και μεγαλύτερο). Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να μας επισκέπτονται καθημερινά(12:00-13:00 και 20:00-21:00) στο κατάστημα μας: Corfu Sunrise εταιρία ενοικιάσεων αυτοκίνητων Νέο Λιμάνι Κέρκυρας Εθνικής Αντιστάσεως 16, έναντι νέου τελωνείου. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 6997221488(Αντώνης Γκίνης) στις προαναφερθείσες ώρες. Τηλ. Επικοινωνίας: 6997221488

Telephone
Antonis Ginis

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Ζάκυνθος [ΝΤΕΝΙΑ ΑΛΑΜΑΝΟΥ]

Από γραφείο ενοικίασης αυτοκινήτων και μοτοποδηλάτων στην Ζάκυνθο ζητούνται άτομα για να εργασθούν στην εξυπηρέτηση πελατών και τις πωλήσεις για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων,ασφάλιση και διαμονή. Απαραίτητα Υποχρεωτικά προσόντα: -Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις. -Ευγένεια, χιούμορ, ευελιξία και όρεξη για δουλειά. -Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες - Πολύ καλή γνώση Αγγλικών -Γνώση...

... Πολωνικών
- Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου καθώς και εμπειρία οδήγησης αυτοκινήτου και παρκαρίσματος

Δευτερεύοντα προσόντα:
-Γνώση Ουγγρικών η Τσέχικών η άλλων ξένων γλωσσών
-Δίπλωμα οδήγησης μότο Α,Α1,ΑM κλπ

Αποστολή βιογραφικών με μια πρόσφατη φωτογραφία στο ntenia85@yahoo.gr και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας ή πληροφορίες στο 0030 6974310314.

Tags:

19 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels στην Κέρκυρα για τη στελέχωση των ξενοδοχείων της Blue Princess Beach Hotel 4*, all-inclusive, Λιαπάδες, Saint George Palace 4*, all-inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων, και των νέων ξενοδοχείων της Porto Demo Boutique Hotel 4* plus, all-inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων, και Amour Holiday Resort 4*, all-inclusive, Σιδάρι, για τη διάρκεια της τουριστικής

14 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [TRENKWALDER HELLAS SA]

Για λογαριασμό διεθνούς πελάτη στον χώρο της διαχείρισης εισερχόμενου τουρισμού αναζητούμε άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Τμήματος Αεροδρομίου / Operation (Διαχείριση Εισερχόμενου Τουρισμού) Η θέση: Απαιτεί εξοικείωση σε εργασία γρήγορων ρυθμών, αποτελεσματική

07 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

Night Auditor / Νυχτερινός Υπάλληλος Υποδοχής – Κέρκυρα To ξενοδοχειακό συγκρότημα Bella Mare Hotel αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Mήπως είσαι ένας από αυτούς;   Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*, Ελλάδας ή εξωτερικού

07 Μαρ

Front Office Agent / Υπάλληλος Υποδοχής – Κέρκυρα To ξενοδοχειακό συγκρότημα Bella Mare Hotel αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*, Ελλάδας ή εξωτερικού Άριστη γνώση