17 Μαρ

Ζητείται υπάλληλος από ενοικιάσεις αυτοκινήτων

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή: Ζητείται υπάλληλος άνδρας ηλικίας 23-32 ετών να μιλάει Αγγλικά, να έχει όρεξη για δουλειά και να μπορεί να κάνει καμία μικροεπισκευή. Ωράριο σπαστό. Να είναι κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και μηχανάκι(50cc ή και μεγαλύτερο). Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να μας επισκέπτονται καθημερινά(12:00-13:00 και 20:00-21:00) στο κατάστημα μας: Corfu Sunrise εταιρία ενοικιάσεων αυτοκίνητων Νέο Λιμάνι Κέρκυρας Εθνικής Αντιστάσεως 16, έναντι νέου τελωνείου. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 6997221488(Αντώνης Γκίνης) στις προαναφερθείσες ώρες. Τηλ. Επικοινωνίας: 6997221488

Telephone
Antonis Ginis

Σχετικες Αγγελιες

05 Σεπ
Αθήνα [Κατάστημα Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για κατάστημα ανταλλακτικών αυτοκινήτων, με γνώση στην πώληση ανταλλακτικών, ζητείται για τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών, απαραίτητη γνώση –

25 Σεπ
Μεταξουργείο

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου για 6ήμερη πλήρη απασχόληση σε εκδοτήρια εισιτηρίων, με γνώση Αλβανικών και Αγγλικών, επικοινωνία 09:00-18

24 Σεπ
Αθήνα [E-Shop Γυναικείων Ενδυμάτων]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος (κοπέλα) για eshop γυναικείων ενδυμάτων, ηλικίας εως 35 ετών. Αρμοδιότητες: – Καταχώρηση και διαχείριση προϊόντων. – Διαχείριση Social

24 Σεπ
Αθήνα [Περίπτερο]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (άνδρας – γυναίκα) έως 45 ετών, για περίπτερο στο Βύρωνα, παρέχεται μισθός, ασφάλιση και άμεση πρόσληψη, προϋπηρεσία και συστάσεις θα εκτιμηθούν.

21 Σεπ
Αθήνα [Πρακτορείο Ασφαλίσεων]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρος ασφαλιστικός υπάλληλος για την στελέχωση πρακτορείου ασφαλίσεων στην περιοχή του Αμαρουσίου. Απαραίτητα προσόντα: – η προϋπηρεσία ως