16 Μαρ

άτομα για εργασία

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα με ευχέρεια λόγου ζητούνται για εργασία άντρες-γυναίκες άνω των 20 ετών για την προώθηση- παρουσίαση παιδικών βιβλίων-εντύπων-καρτών κτλ για εντός και εκτός Θεσσαλονίκης.Ευέλικτο ωράριο. Πληρωμή κάθε μέρα.Πολλά κέρδη. Τηλ επικοινωνίας 6987056500 και 2314310702 e-mail stirigmaanthropias@hotmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ]

Εξωτερική εργασία Αρμοδιότητες: Μεταφορές εμπορευμάτων από και προς την αποθήκη της εταιρείας Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης μηχανής και αυτοκινήτου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Back Οffice σε νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Καταχώριση αιτήσεων Αποστολή συμβολαίων Eπικοινωνία με εταιρία courier Επικοινωνία με πελάτες Γραμματειακή υποστήριξη Απαιτούμενα

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [\"Prestige-Sandanski\" ]

Ζητούνται δύο άτομα έως 45 ετών (με δίπλωμα οδηγήσεις) για εταιρεία επιγραφές. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", τηλ. :6948 500 378, 2314 005 727, 6996 920 717 (ώρες επικοινωνιας :9.00-13.00 και 18.00-20.00)

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική Εταιρία]

Άτομα για Δημιουργία Καμπάνιας Ζητούνται άτομα για τη δημιουργία καμπάνιας γνωστής ΜΚΟ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Aπαραίτητα προσόντα: Ευχάριστη προσωπικότητα Ευχέρεια λόγου Ομαδικό πνεύμα Ηλικία 20-34 ετών Προσφέρονται: Υψηλές αμοιβές (δεν αφορά εθελοντική εργασία) Δεν απαιτείται

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Γ.ΕΛΕΝΙΔΗΣ κ ΣΙΑ Ο.Ε.]

ΕΡΓΑΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΜΕΧΡΙ 40 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ Η εταιρία προσφέρει:ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΥΜΑ, ΔΩΡΑ, ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ