16 Μαρ

άτομα για εργασία

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα με ευχέρεια λόγου ζητούνται για εργασία άντρες-γυναίκες άνω των 20 ετών για την προώθηση- παρουσίαση παιδικών βιβλίων-εντύπων-καρτών κτλ για εντός και εκτός Θεσσαλονίκης.Ευέλικτο ωράριο. Πληρωμή κάθε μέρα.Πολλά κέρδη. Τηλ επικοινωνίας 6987056500 και 2314310702 e-mail stirigmaanthropias@hotmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Θεσσαλονίκη [μαρια γρηγοριάδου]

Άτομα άνω των 22 ζητούνται για προώθηση -παρουσίαση βιβλίων ,καρτών ,εντύπων .Ευέλικτο ωράριο .Πολλά κέρδη.Πληρωμή κάθε μέρα.Τηλ 6987056500-2314310702

16 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Pharmacy 128]

Ζητούνται Άτομα για Εργασία σε e-shop Φαρμακείου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσφέρουμε: πλήρη απασχόληση και ένσημα, εκπαίδευση και bonus επί των πωλήσεων. Προϋπηρεσία και πτυχία δεν είναι απαραίτητα. Το μόνο που ζητάμε είναι καλή διάθεση, ανοιχτό μυαλό και επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη! [Για

24 Απρ
Θεσσαλονίκη [Subito ]

Άτομα για μπουφέ, λάντζα, πακετάδες Αρμοδιότητες: Ανάλογα με το πόστο Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

23 Απρ
Θεσσαλονίκη [crescendo]

κρεπα Αρμοδιόεμπειρτητες: εμπειρα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρα Επιθυμητά Προσόντα:όρεξη για δουλεια Η εταιρία προσφέρει:μόνιμη θέση μισθος ασφάλεια για το πευκοχωρι χαλκιδικης προσφέρεται μισθος διαμονη τηλ 6955419334

19 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΔΑΜΑΤΕΡΑ Ο.Ε]

"Ζητούνται βοτανολόγοι για εργασία παραγωγής παραγωγής και συσκευασίας χυμών, βοτάνων και μπαραχικών στην μονάδα του εργαστηριου της εταιρείας, η εργασία αφορά το παραγωγικό τμήμα, δεν είναι εργασια γραφείου. Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο job@exnet.gr Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500"