13 Φεβ

Βοηθός Μάγειρα / Assistant Cook - Χαλκιδική

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Ikos Resorts είναι μία αλυσίδα πολυτελών 5* resorts που αναπτύσσονται συνεχώς και έχουν βραβευτεί με παγκόσμιες διακρίσεις. Με δύο βραβευμένα ξενοδοχεία στη Χαλκιδική και δύο καινούργια ξενοδοχεία τον Μάιο του 2018 στην Κέρκυρα και το 2019 στην Κω αναζητάμε ταλαντούχους νέους, καθώς και έμπειρους...

Σχετικες Αγγελιες

11 Μαι
Πανελλήνια [Ikos Resorts]

H Ikos Resorts είναι μία αλυσίδα πολυτελών 5* resorts που αναπτύσσονται συνεχώς και έχουν βραβευτεί με παγκόσμιες διακρίσεις. Με δύο βραβευμένα ξενοδοχεία στη Χαλκιδική και δύο καινούργια ξενοδοχεία τον Μάιο του 2018 στην Κέρκυρα και το 2019 στην Κω αναζητάμε ταλαντούχους νέους, καθώς και έμπειρους

26 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [Ikos Resorts]

H Ikos Resorts είναι μία αλυσίδα πολυτελών 5* resorts, που αναπτύσσονται συνεχώς και έχουν βραβευτεί με παγκόσμιες διακρίσεις. Τον Μάιο του 2018 καλωσορίζουμε το νέο μέλος της αλυσίδας μας στη Δασσιά της Κέρκυρας Ikos Dassia και αναζητάμε ταλαντούχους και δραστήριους επαγγελματίες, που θα μοιραστούν μαζί μας το

25 Μαι
Πανελλήνια [BLUE LAGOON GROUP]

Το TUI Sensimar Blue Lagoon Palace 5*, μέλος του Blue Lagoon Group, πρόκειται να λειτουργήσει τον Μάιο του 2018 στις Καλύβες Χαλκιδικής και δέχεται αιτήσεις για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Μάγειρας Α' Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε

23 Μαι

Το TUI Sensimar Blue Lagoon Palace 5*, μέλος του Blue Lagoon Group, πρόκειται να λειτουργήσει τον Μάιο του 2018 στις Καλύβες Χαλκιδικής και δέχεται αιτήσεις για την κάλυψη των παρακάτω θέσεων: Μάγειρας Α', Β' Γ' Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής – πτυχίο σχολής ζαχαροπλαστικής Ελάχιστη

23 Μαι
Πανελλήνια [ManDynamic]

Βοηθοί Μάγειρα και Λαντζιέρες, Αμμουλιανή, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθός ασφάλιση, επιδόματα, δώρα, διαμονή και διατροφή