13 Φεβ

Βοηθός Μάγειρα / Assistant Cook - Χαλκιδική

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Ikos Resorts είναι μία αλυσίδα πολυτελών 5* resorts που αναπτύσσονται συνεχώς και έχουν βραβευτεί με παγκόσμιες διακρίσεις. Με δύο βραβευμένα ξενοδοχεία στη Χαλκιδική και δύο καινούργια ξενοδοχεία τον Μάιο του 2018 στην Κέρκυρα και το 2019 στην Κω αναζητάμε ταλαντούχους νέους, καθώς και έμπειρους...

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2019: Cook A' (Μάγειρας Α') Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ελληνικής ή ξένης σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας επιθυμητή Καλή γνώση

14 Ιαν

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν 2019: Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας σε ανάλογη θεση Παρέχονται: Διατροφή Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

14 Ιαν
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων G-HOTELS ζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Χαλκιδική Μάγειρα Ιταλικού Εστιατορίου για εποχική απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Ιαν

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Βοηθός για εργασίες βιολογικού υδραυλικού με επαγγελματισμό και πνεύμα συνεργασίας. Προσφέρεται: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών για πλήρη απασχόληση Διαμονή και διατροφή σε εργαζόμενους που κατοικούν έκτος Νομού

10 Ιαν
Πανελλήνια [Blue Bay Hotel]

To 4 αστέρων ξενοδοχείο Blue Bay Hotel στη Χαλκιδική, αναγνωρισμένο για τη διακριτική πολυτέλεια, τη ζεστή ατμόσφαιρα και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών του εδώ και 22 έτη, σας δίνει τη δυνατότητα να γίνετε μέλη της ομάδας του. Το ξενοδοχείο επιθυμεί να προσλάβει: Β' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας και Α' Μάγειρα