13 Φεβ

Πωλητές / Πωλήτριες - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλητές / Πωλήτριες – Θεσσαλονίκη Από εταιρία που δραστηριoποιείται στον χώρο της προώθησης και των πωλήσεων ζητούνται νέοι και νέες για να καλύψουν κενές θέσεις στον τομέα της προώθησης πωλήσεων και της εξυπηρέτησης πελατών (όχι telemarketing και φυλλάδια). Παρέχονται: Δυνατότητα υψηλών αμοιβών,...

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Πωλητές / Πωλήτριες Υπηρεσιών Ενέργειας Περιγραφή θέσης:

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Η Makemeup Cosmetics είναι κορυφαία εταιρία στον κλάδο του επαγγελματικού καλλυντικού με ποιοτικά επώνυμα brands. Στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξης της εταιρίας αναζητούνται κατάλληλοι υποψήφιοι για να καλύψουν άμεσα τις παρακάτω θέσεις με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Εξωτερικοί Πωλητές / Make-up Artists

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Πωλητές Call Center Η εταιρία GDM, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη μόνιμη 6ώρη απασχόληση (πρωινό) Παροχές: Σταθερός

16 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VICKO AE]

Η εταιρία VICKO, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης της στην εγχώρια αγορά, επιθυμεί να προσλάβει για το κατάστημά της στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Πωλήτριες Λιανικής Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασική γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά)

13 Αυγ

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Sales Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης Μerchandisers / Πωλητές Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για τον