13 Φεβ

Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων (Sales Support) - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Schur Flexibles ABR (Alfa-Beta Roto), μέλος του ευρωπαϊκού ομίλου Schur Flexibles, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο της εύκαμπτης συσκευασίας, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω ανάγκη στηv εμπορική διεύθυνση: Υποστήριξη Πωλήσεων (Sales Support) Περιοχή εργασίας: Αθήνα Περιγραφή θέσης: Επικοινωνία με πελάτες και...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η Alumil, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, της ανάπτυξης και της παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων Κωδικός: Sup-1 με έδρα την Αθήνα.

14 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

10 Μαι
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών του δραστηριοτήτων ζητά να προσλάβει: Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και παρεχόμενων

07 Μαι
Πανελλήνια [VODAFONE]

Συνεργαζόμενη εταιρία με τη Vodafone επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας 1st Level Tech Support / Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα

24 Μαι
Αθήνα [Alumil]

Περιγραφή: Υποστήριξη της Διεύθυνσης Πωλήσεων Τιμολόγηση παραγγελιών & διαχείριση πελατών σχετικά με τις φορτώσεις Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Η θέση