13 Φεβ

Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων (Sales Support) - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Schur Flexibles ABR (Alfa-Beta Roto), μέλος του ευρωπαϊκού ομίλου Schur Flexibles, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο της εύκαμπτης συσκευασίας, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω ανάγκη στηv εμπορική διεύθυνση: Υποστήριξη Πωλήσεων (Sales Support) Περιοχή εργασίας: Αθήνα Περιγραφή θέσης: Επικοινωνία με πελάτες και...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Συνεργαζόμενη εταιρία με τη Vodafone επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας 1st Level Tech Support / Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα

03 Οκτ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Η θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και των παρεχόμενων

28 Σεπ
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΔΟΞΙΑΔΗ ΓΡΑΦΟΤΕΧΝΙΚΗ ]

Η Αφοί Δοξιάτη Γραφοτεχνική Α.Ε. αποκλειστικός αντιπρόσωπος της RICOH στην Ελλάδα και μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες διανομής και υποστήριξης συστημάτων εκτύπωσης και υπηρεσιών Managed Print Services, ζητά να προσλάβει για τα γραφεία της στην Αθήνα Product and Sales Support Manager (κωδ. θέσης: PSM225) Key Responsibilities: Υποστήριξη

27 Σεπ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

19 Οκτ
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για 3η συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace, αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στην Αθήνα Υπεύθυνο Πωλήσεων Εφαρμογών Λογισμικού για Λογιστικά Γραφεία (μισθοδοσία, λογιστική, φορολογία) Κωδικός: ATH.ΚΑ_ACC